- Будьте уважним! На початку тестування Вам повідомлять необхідну інформацію (як заповнювати бланк). Від того, наскільки Ви уважно запам'ятаєте всі ці правила, залежить правильність Ваших відповідей! 

12.05.2020

Ми багато говоримо про те, як знайти відповідну професію і роботу мрії. А як розпізнати, що ця робота не твоя, що пора йти з роботи? Давайте розберемося, що може стати сигналом.

Ось ознаки, що Ви зараз не на своєму місці:

1. Не можете відразу назвати і 5-ти речей, за які любите свою роботу.

19.02.2020

 «М’які» навички або універсальні компетенції

Існує думка, що для успішної кар'єри досить бути володарем спеціалізованих знань і професійного досвіду - так званих «твердих» навичок. Однак на практиці по кар'єрних сходах не завжди піднімаються тільки висококваліфіковані фахівці і визнані в своїй сфері експерти. Часом їх випереджають володарі «м'яких» навичок, під якими мається на увазі наявність комунікативних і організаторських здібностей.

22.01.2020

Якщо ви шукаєте свою справу, важливо відповісти на глобальне питання "Хто я?", а точніше - "Хто я тут?". Почати варто з розуміння себе.

5 способів самоаналізу:

1. Задавайте питання собі. Перелік запитань для пошуку свого покликання необмежений.

Ось деякі з них:

20.09.2019

Перш ніж взятися за будь-яку справу, потрібно вміло вибрати професію. При усьому величезному розмаїтті людей, усіх їх можна розділити на екстравертів і інтровертів, на людей з високим та низьким нейротизмом. Ми пропонуємо вам довідатися, які професії вам найкраще можуть підійти. Уважно прочитайте визначення соціонічних типів.

Екстраверт 

18.06.2019

Іспити, як і більшість явищ життя, – явище перехідне. Коли вони закінчуються, з'являється відчуття свободи, забуваються сльози, нервування, повертається спокійний сон. Але ж можна скласти іспит і з меншими втратами для власного здоров'я, отримати добрі оцінки й чекати наступного іспиту без страху та безсонних ночей.

РЕКОМЕНДАЦІЇ  ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВИПРОБУВАНЬ, ТЕСТІВ, ІСПИТІВ  

08.04.2020

Якщо Ви по-справжньому вірите в те, що робите, не дозволяйте ніяким обставинам стримувати Вас. Кращі в світі досягнення стали можливими не «ЗАВДЯКИ», а «ВСУПЕРЕЧ». Головне – робити свою справу (Дейл Карнегі).

Що таке самореалізація? Реалізація талантів і здібностей людини, яка приносить користь суспільству і задоволення самій людині. За відомою ієрархії потреб Абрагама Маслоу, самореалізація - це вища бажання людини. І далеко не кожна людина на землі добирається до цієї верхньої сходинки.

03.03.2020

Hard skills - (англ. «Жорсткі» навички) професійні навички, яким можна навчити і які можна виміряти. Для навчання hard skills необхідно засвоїти знання та інструкції, якість навчання можна перевірити за допомогою іспиту. Приклади hard skills: набір тексту на комп'ютері, водіння автомобіля, читання, математика, знання іноземної мови, використання комп'ютерних програм.

26.11.2019

 

Основні мотиви вибору професії

11.08.2019

ЗНО – ще потужніше джерело стресу, оскільки проходить в незнайомому місці і члени екзаменаційних комісій - незнайомі педагоги.

Щоб зняти напруження пропонуємо дотримуватись певних рекомендацій при підготовці до таких випробувань

02.04.2019