Hard skills - (англ. «Жорсткі» навички) професійні навички, яким можна навчити і які можна виміряти. Для навчання hard skills необхідно засвоїти знання та інструкції, якість навчання можна перевірити за допомогою іспиту. Приклади hard skills: набір тексту на комп'ютері, водіння автомобіля, читання, математика, знання іноземної мови, використання комп'ютерних програм.

26.11.2019

 

Основні мотиви вибору професії

11.08.2019

ЗНО – ще потужніше джерело стресу, оскільки проходить в незнайомому місці і члени екзаменаційних комісій - незнайомі педагоги.

Щоб зняти напруження пропонуємо дотримуватись певних рекомендацій при підготовці до таких випробувань

02.04.2019

Склади власний професійний план, перевір його на міцність!

Відсутність або невизначеність такого плану робить тебе приреченим на «сліпе плавання» у морі професій. Будь не тільки капітаном, а й штурманом свого корабля. Проклади на карті професій свій обґрунтований курс, щоб у результаті твій особистий план містив:

26.11.2018

Обґрунтований вибір професії передбачає врахування інтересів, нахилів і здібностей того, хто обирає, а також потреби в кадрах.

Образно кажучи, умови правильного вибору професії можна сформулювати так:

01.02.2018

Якщо ви шукаєте свою справу, важливо відповісти на глобальне питання "Хто я?", а точніше - "Хто я тут?". Почати варто з розуміння себе.

5 способів самоаналізу:

1. Задавайте питання собі. Перелік запитань для пошуку свого покликання необмежений.

Ось деякі з них:

20.09.2019

Перш ніж взятися за будь-яку справу, потрібно вміло вибрати професію. При усьому величезному розмаїтті людей, усіх їх можна розділити на екстравертів і інтровертів, на людей з високим та низьким нейротизмом. Ми пропонуємо вам довідатися, які професії вам найкраще можуть підійти. Уважно прочитайте визначення соціонічних типів.

Екстраверт 

18.06.2019

ТЕМПЕРАМЕНТ (від лат. temperamento – правильна міра) – біологічна основа особистості. Кожній людині не завадить знати свій тип темпераменту, щоб мати змогу враховувати свої особливості в навчанні, дозвіллі та професійній діяльності.

РОЗРІЗНЯЮТЬ 4 ТИПИ ТЕМПЕРАМЕНТУ: 

13.02.2019

З розвитком інформаційних технологій та різних нанотехнологій з’являються все більше нових цікавих професій.

26.11.2018

Які фактори обумовлюють вибір людиною тієї або іншої професії?

01.02.2018