Будувати кар'єру з нуля непросто. Але якщо ви вже прийняли рішення розвиватися в певній сфері і вибрали свою професію, значить, перший крок зроблено! Домогтися подальшого успіху допоможе правильний і чіткий план дій.

16.02.2021

Щоб вибрати майбутню професію, необхідно визначитися, чим вам подобається займатися, в якій сфері затребувані ці навички і де за них більше платять. Адже рівень заробітку теж важливий!

Визначитись допоможе техніка з семи кроків.

1. Випишіть на аркуші паперу ваші інтереси, заняття, гуртки і секції, які вам подобається відвідувати.

Запитайте себе, чому вам подобається ця діяльність? Чим вона приваблює?

05.11.2020

Секрет побудови успішної кар'єри полягає в безперервному самовдосконаленні! Навчання завдовжки в життя (lifelong learning) вже давно  перестало бути трендом і перейшло в розряд необхідних умов для професійного розвитку.

Але на це потрібні ресурси: внутрішня мотивація, час і гроші на навчання. Перш ніж зрозуміти, куди направити сили, розберіться в своїх перевагах і визначте вектор руху.

31.08.2020

У багатьох людей є деяке психологічне протиставлення роботи і навчання. Але дійсність давно вимагає від нас підходу «навчання завдовжки в життя» - lifelong learning. Тільки так ми зможемо залишатися конкурентоспроможними на ринку праці в сучасних економічних умовах.

11.06.2020

Іспити, як і більшість явищ життя, – явище перехідне. Коли вони закінчуються, з'являється відчуття свободи, забуваються сльози, нервування, повертається спокійний сон. Але ж можна скласти іспит і з меншими втратами для власного здоров'я, отримати добрі оцінки й чекати наступного іспиту без страху та безсонних ночей.

РЕКОМЕНДАЦІЇ  ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВИПРОБУВАНЬ, ТЕСТІВ, ІСПИТІВ  

08.04.2020

7 простих запитань для 2021 року

Пошук себе, свого професійного призначення, нова робота, кар’єрний ріст або професійний розвиток - це загальні кар'єрні сукупності, які могли бути в 2020 році. Але пандемія короновіруса внесла свої корективи у життя кожної людини, і можливо, навіть трапилось так, що ви не отримали того, чого бажали здійснити. Для того, щоб зрозуміти куди рухатися далі, необхідно оцінити результати попереднього року, задавши такі запитання.

11.01.2021

За допомогою веб-платформи “Моя професія: консультаційна мережа” http://myprofession.com.ua/ ВИ досліджуєте:

професійну мотивацію – глибинні професійні інтереси й цінності; психологічні властивості особистості – психологічні схильності, схильність до певних видів професійної діяльності; структуру інтелекту – рівень розвитку інтелекту (IQ) і специфіку структури здібностей.

 

02.10.2020

Які навички потрібно розвинути, щоб влаштуватися на роботу без відповідного досвіду? Що робити молодому фахівцеві?

Молоді кандидати і кандидати, які змінюють сферу діяльності, намагаються знайти роботу своєї мрії, але у них часто немає для цього потрібних компетенцій. Вони потрапляють в замкнуте коло: немає роботи - немає навичок, немає навичок - немає роботи.

  Часта відмовка у тих, хто не може знайти роботу: «Мене не беруть, тому що немає досвіду».

Як влаштуватися на роботу без досвіду?

24.07.2020

- Будьте уважним! На початку тестування Вам повідомлять необхідну інформацію (як заповнювати бланк). Від того, наскільки Ви уважно запам'ятаєте всі ці правила, залежить правильність Ваших відповідей! 

12.05.2020

Якщо Ви по-справжньому вірите в те, що робите, не дозволяйте ніяким обставинам стримувати Вас. Кращі в світі досягнення стали можливими не «ЗАВДЯКИ», а «ВСУПЕРЕЧ». Головне – робити свою справу (Дейл Карнегі).

Що таке самореалізація? Реалізація талантів і здібностей людини, яка приносить користь суспільству і задоволення самій людині. За відомою ієрархії потреб Абрагама Маслоу, самореалізація - це вища бажання людини. І далеко не кожна людина на землі добирається до цієї верхньої сходинки.

03.03.2020