Секрет побудови успішної кар'єри полягає в безперервному самовдосконаленні! Навчання завдовжки в життя (lifelong learning) вже давно  перестало бути трендом і перейшло в розряд необхідних умов для професійного розвитку.

Але на це потрібні ресурси: внутрішня мотивація, час і гроші на навчання. Перш ніж зрозуміти, куди направити сили, розберіться в своїх перевагах і визначте вектор руху.

31.08.2020

У багатьох людей є деяке психологічне протиставлення роботи і навчання. Але дійсність давно вимагає від нас підходу «навчання завдовжки в життя» - lifelong learning. Тільки так ми зможемо залишатися конкурентоспроможними на ринку праці в сучасних економічних умовах.

11.06.2020

Іспити, як і більшість явищ життя, – явище перехідне. Коли вони закінчуються, з'являється відчуття свободи, забуваються сльози, нервування, повертається спокійний сон. Але ж можна скласти іспит і з меншими втратами для власного здоров'я, отримати добрі оцінки й чекати наступного іспиту без страху та безсонних ночей.

РЕКОМЕНДАЦІЇ  ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ВИПРОБУВАНЬ, ТЕСТІВ, ІСПИТІВ  

08.04.2020

Ми багато говоримо про те, як знайти відповідну професію і роботу мрії. А як розпізнати, що ця робота не твоя, що пора йти з роботи? Давайте розберемося, що може стати сигналом.

Ось ознаки, що Ви зараз не на своєму місці:

1. Не можете відразу назвати і 5-ти речей, за які любите свою роботу.

19.02.2020

Hard skills - (англ. «Жорсткі» навички) професійні навички, яким можна навчити і які можна виміряти. Для навчання hard skills необхідно засвоїти знання та інструкції, якість навчання можна перевірити за допомогою іспиту. Приклади hard skills: набір тексту на комп'ютері, водіння автомобіля, читання, математика, знання іноземної мови, використання комп'ютерних програм.

26.11.2019

Які навички потрібно розвинути, щоб влаштуватися на роботу без відповідного досвіду? Що робити молодому фахівцеві?

Молоді кандидати і кандидати, які змінюють сферу діяльності, намагаються знайти роботу своєї мрії, але у них часто немає для цього потрібних компетенцій. Вони потрапляють в замкнуте коло: немає роботи - немає навичок, немає навичок - немає роботи.

  Часта відмовка у тих, хто не може знайти роботу: «Мене не беруть, тому що немає досвіду».

Як влаштуватися на роботу без досвіду?

24.07.2020

- Будьте уважним! На початку тестування Вам повідомлять необхідну інформацію (як заповнювати бланк). Від того, наскільки Ви уважно запам'ятаєте всі ці правила, залежить правильність Ваших відповідей! 

12.05.2020

Якщо Ви по-справжньому вірите в те, що робите, не дозволяйте ніяким обставинам стримувати Вас. Кращі в світі досягнення стали можливими не «ЗАВДЯКИ», а «ВСУПЕРЕЧ». Головне – робити свою справу (Дейл Карнегі).

Що таке самореалізація? Реалізація талантів і здібностей людини, яка приносить користь суспільству і задоволення самій людині. За відомою ієрархії потреб Абрагама Маслоу, самореалізація - це вища бажання людини. І далеко не кожна людина на землі добирається до цієї верхньої сходинки.

03.03.2020

 «М’які» навички або універсальні компетенції

Існує думка, що для успішної кар'єри досить бути володарем спеціалізованих знань і професійного досвіду - так званих «твердих» навичок. Однак на практиці по кар'єрних сходах не завжди піднімаються тільки висококваліфіковані фахівці і визнані в своїй сфері експерти. Часом їх випереджають володарі «м'яких» навичок, під якими мається на увазі наявність комунікативних і організаторських здібностей.

22.01.2020

Якщо ви шукаєте свою справу, важливо відповісти на глобальне питання "Хто я?", а точніше - "Хто я тут?". Почати варто з розуміння себе.

5 способів самоаналізу:

1. Задавайте питання собі. Перелік запитань для пошуку свого покликання необмежений.

Ось деякі з них:

20.09.2019