12 вересня в рамках ознайомчого візиту до Житомира керівництво польської компанії з корейськими інвестиціями «LG Chem Wroclaw Energy» спільно з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком відвідали обласний центр зайнятості. Президент компанії Ін Янг Шим і менеджери Янг Гьорл  Лі та Джун Ку Лі мали на меті дізнатись особливості місцевого ринку праці, причини безробіття, кваліфікаційний склад пошукачів роботи та наявні трудові резерви задля вирішення перспективи відкриття представництва в регіоні.

13.09.2018

Сьогодні, 26 січня, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий роботодавець Любарського району» за підсумками 2017 року. Конкурс, ініційований центром зайнятості для вшанування своїх союзників у забезпеченні роботою незайнятих земляків, проводиться вже п’ятий рік поспіль. Його щорічний підсумок – це святкова подія для всього району. Свідчення цього – вщент заповнена зала будинку культури, яка вміщує близько 400 людей.

26.01.2018

22 серпня в обласному центрі зайнятості відбулось знайомство з американцями, які мають намір стати волонтерами Корпусу Миру США в Україні за проектом “Розвиток громад”. До складання присяги впродовж двох місяців вони проходитимуть стажування в різних організаціях Житомира, зокрема, і в обласному центрі зайнятості.

22.08.2018

26 січня 2018 року об 11 год у районному будинку культури відбудеться щорічна церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий роботодавець року Любарського району» за підсумками 2017 року.

Конкурс, ініційований центром зайнятості для вшанування своїх союзників у забезпеченні роботою незайнятих земляків, проводиться вже п’ятий рік поспіль. Кращих роботодавців відзначатимуть у 7 номінаціях:

- «Кращий сільський голова з організації  оплачуваних громадських робіт для безробітних»;

24.01.2018