оп

День кар’єри «Озвуч талант громаді» відбувся 19 вересня на подвір’ї Житомирського міського центру зайнятості з нагоди урочистого відкриття нового приміщення. Учасниками заходу стали майже 400 житомирян, здебільшого учнів закладів загальної середньої освіти, які розміщені в мікрорайоні Польова. Тематичні локації представили вісім навчальних закладів Житомира. Також свої таланти міській громаді презентували майстрині в найрізноманітніших напрямках:

20.09.2019

Фахівець з профорієнтації Овруцької районної філії обласного центру зайнятості на занятті клубу «Орієнтир» ознайомила учнів місцевого ліцею зі змінами в суспільстві та їхнім впливом на професійну діяльність людини.

19.09.2019

Дієвий спосіб надання допомоги безробітним у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців із претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає позитивний результат. Задля пошуку кандидата на вакантне місце кредитного спеціаліста у Першому українському міжнародному банку (ПУМБ) 17 вересня у Андрушівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для восьми безробітних.

17.09.2019

У Житомирі шукачі роботи зможуть отримувати послуги у новій комфортній будівлі. З невеликого приміщення центр зайнятості переїхав в окрему зручну будівлю, оснащену сучасними інформаційними технологіями. Відтепер усі категорії населення, включаючи маломобільні групи громадян, зможуть відвідати центр зайнятості у безбар’єрному просторі.

20.09.2019

17 вересня в Малинському міському центрі зайнятості відбувся методичний семінар з профорієнтації.

У заході взяли участь фахівці відділів освіти, педагогічні працівники-психологи міських шкіл та представник відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «УКРАЇНА».

 «Швидкість отримання інформації, доступ до неї зросла в рази. Суспільство надзвичайно динамічно розвивається, тому у щоденній роботі ми повинні бути активними,» – цими словами розпочала семінар-тренінг Ганна Кучинська.

18.09.2019

У серпні 2019 року у Новоград-Волинському міському центрі зайнятості одноразово допомогу по безробіттю для відкриття власної справи отримали три безробітних учасники   АТО.

13.09.2019