23 травня 2019 року у Житомирському міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання клубу «Рекрутер» за участю представників обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та управління Держпраці в Житомирській області та представників ринкоутворюючих підприємств регіону.

24.05.2019

Радомишльська районна філія обласного центру зайнятості активно  проводить профорієнтаційну роботу з учнями, які навчаються в закладах загальної середньої освіти. Тож чергові профорієнтаційні уроки провела фахівець з профорієнтації Тетяна Нестеренко у школах Потіївської ОТГ.

21.05.2019

З нагоди Дня вишиванки в загальноосвітньому закладі середньої освіти №3 міста Овруча відбувся день відкритих дверей за участю фахівців з профорієнтації Овруцької районної філії обласного центру зайнятості.

Спеціалісти провели з учнями профорієнтаційні ігри та вправи: «до якого типу належить вислів», «купи кота в мішку»; на стікерах  молодші школярі писали професію мрії; учні старших класів – видатних українців. За правильні відповіді  всі отримали цукерки-побажання.

17.05.2019

20 травня у Будинку культури смт Хорошів відбувся ярмарок професій для старшокласників району, організований фахівцями районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

21.05.2019

Служити народу України – престижно, почесно та надзвичайно відповідально. Під таким гаслом відбувся ярмарок вакансій, організований  фахівцями Малинської  міської філії обласного центру зайнятості, на який завітали більше сотні зацікавлених: шукачі роботи, студенти та випускники шкіл.

 Із побажаннями знайти гідну роботу до присутніх звернувся директор філії Михайло Противень та представники органів місцевого самоврядування – заступник  міського голови Леся Сніцаренко та заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко.

21.05.2019

15 студентів Малинського лісотехнічного коледжу під час тренінгу  «Як започаткувати власну справу – формула успіху підприємництва» навчалися основам бізнес-планування та знайомилися зі способами знаходження ресурсів для своїх проектів.

 Молодь дізналася, що, маючи невеликий стартовий капітал, кожна людина може почати працювати на себе. Шлях до успіху не обіцяє бути легким і безхмарним, але ретельне планування і адекватне реагування на зміну економічної ситуації та моніторинг ринку праці допоможуть отримати стабільний дохід в обраній сфері.

17.05.2019