В Олевському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті трудового навчання і професійної орієнтації відбулося чергове заняття клубу «Моя кар’єра» за участю школярів 10-их класів закладів загальної середньої освіти району та фахівців з профорієнтації Олевської районної філії обласного центру зайнятості.

24.02.2020

Відбулася робоча зустріч директора Баранівської районної філії обласного центру зайнятості Загорського О.В. з керівником ТОВ "ВанЛанд" Василюком В.М.

21.02.2020

Традиційно в Лугинській гімназії відбувається місячник профорієнтаційної роботи за участю фахівців відділу сприяння зайнятості у Лугинському районі Коростенського міського центру зайнятості. 18 лютого він закінчився захистом проєктів «Профорієнтаційний калейдоскоп» учнями  9,11-их класів.

20.02.2020

В кінці січня районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входить і представник Овруцької районної філії Житомирського ОЦЗ Юлія Савчук, проведені робочі рейди та інформаційно-роз’яснювальна робота серед підприємців. 127 суб’єктів господарювання району були поінформовані про вимоги законодавства з праці.

21.02.2020

Сільськогосподарські підприємства ТОВ “Нормагро”, ТОВ “Альфа-Ксіл ЛТД” та ФГ “Агро-Рай-19”, які займаються вирощуванням зернових, бобових та олійних культур у Бердичівському районі, вже подали до

21.02.2020

Майстер-клас «Як користуватися «Освітнім порталом ДСЗ?» провели фахівці Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості для шукачів роботи.

«Освітній портал Державної служби зайнятості» – платформа, яка дає змогу не тільки отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу, а і навчитися складати резюме сучасного формату, підготуватися до співбесіди із роботодавцем, розвивати особистісні компетенції, затребувані на ринку праці.

20.02.2020