Під час розширеної всеукраїнської наради державної служби зайнятості, що відбулась днями у Львові, Житомирську обласну службу зайнятості названо кращою в Україні з профорієнтаційної роботи у 2018 році.  Про це повідомила заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна, яка була учасником заходу.

17.01.2019

З метою підвищення інформованості, запобігання нелегального працевлаштування  за кордоном  та сприяння легальній зайнятості 11 січня у Малинській міській філії обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг для зареєстрованих безробітних «Міфи та факти-стереотипи суспільства». 

У рамках заходу обговорювалися основні характеристики трудової міграції, причини її виникнення та небезпечні наслідки нелегальної міграції для сім’ї, особистості, суспільства.

14.01.2019

Марія, випускниця Радомишльського професійного ліцею за професією офісний службовець, але за допомогою в пошуку роботи звернулася до місцевих фахівців служби зайнятості. Незважаючи на власні старання та спільні з фахівцями зусилля, роботу знайти  не вдавалось. Тоді Марія погодилась на пропозицію щодо перенавчання. Прислухаючись до порад спеціаліста з профорієнтації, вона вирішила, що в житті завжди їй допоможе професія бармена. У центрі зайнятості дізналася, що цю професію можна здобути в Рівненському центрі професійно-технічної освіти.

10.01.2019

Сьогодні, 15 січня, в обласному центрі зайнятості відбувся семінар-навчання керівників і фахівців Житомирського і Бердичівського міських центрів зайнятості та Радомишльської, Коростишівської і Черняхівської районних філій щодо впровадження в практику роботи нових підходів в організації працевлаштування клієнтів. Йдеться про новий порядок реєстрації та перереєстрації безробітних, який набув чинності з 1 січня 2019 року, та вносить ряд суттєвих змін в наданні послуг пошукачам роботи.

15.01.2019

14 січня в Радомишльській районній філії обласного центру зайнятості відбувся захід для громадян, які перебувають на обліку в Радомишльському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області. Участь у спілкуванні взяли – начальник-підполковник внутрішньої служби Т.Нестерчук, фахівець О.Путь, психолог А.Сороки.

14.01.2019

Починаючи з 1 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить: для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати – 1630 грн (у 2018 році – було 1440 грн), а для осіб, яким виплати призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати – 610 грн (було 544 грн).

03.01.2019