Аби отримати консультацію чи необхідну інформацію про діяльність служби зайнятості онлайн, без відвідування служби зайнятості, скористайтесь електронними сервісами.

27.05.2022

До вашої уваги наші шукачі роботи – представники професій, діяльність яких пов'язана з продажем будь-яких товарів і наданням послуг, пов'язаних з торгівлею товарами

24.05.2022

Фабрика з виготовлення меблів запрошує на роботу столяра, стропальника, електрика дільниці, слюсаря-ремонтника, підсобного робітника, розмітника по дереву, верстатника деревообробних верстатів.

20.05.2022

Інформацію про це підтвердили представники Уряду Естонії членам офіційної делегації з України на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком. Директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна також презентувала українську службу зайнятості, розповіла про вплив війни на ситуацію на ринку праці й ознайомилась з діяльністю Естонської каси по безробіттю.

25.05.2022

На сьогодні в обласній службі зайнятості зареєстровано 49 пропозицій роботи для швачок. Майстринь з пошиття готових виробів з тканини потребують в Андрушівці, Баранівці, Бердичеві, Малині, Новограді-Волинському та Житомирі. Чекають на таких фахівчинь як великі фабрики й виробничі фірми, так і приватні підприємці.

20.05.2022

Знайшли нових працівників кілька лікарень, швейні фабрики, великі й малі промислові підприємства, центри поштового зв´язку, комунальні підприємства, фермерські господарства та приватні підприємці. Багатьом із переміщених співвітчизників вдалося знайти роботу за своєю професією чи спеціальністю

13.05.2022