У Народицькій РДА відбулася консультативна зустріч з працівниками Управління праці та соціального захисту населення та райдержадміністрації, яких попередили про вивільнення. Провели її начальник відділу взаємодії з роботодавцями Овруцької районної філії Житомирського ОЦЗ Тетяна Лавник та начальник відділу з активної підтримки безробітних Тетяна Коркушко.

22.01.2021

Сьогодні, 21 січня, в Олевська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості відбулось перше в цьому році зібрання «Клубу успішних людей». Перша тема заняття була присвячена професійній діяльності. Адже успіх у роботі безпосередньо залежить від того, наскільки людина готова до своєї професійної діяльності.

21.01.2021

Днями відбулася зустріч фахівців Новоград-Волинського міського центру зайнятості з заступником міського голови Новограда-Волинського Іриною Гудзь, в.о. завідувача сектору підприємницької діяльності Олександром Івановим та начальником відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Вікторією Швець. Це був перший у 2021 році ознайомлювальний візит представників міської влади із діяльністю служби зайнятості після вступу на посаду новообраного міського голови Миколи Боровця.

21.01.2021

21 січня у Житомирському міському центрі зайнятості відбулось перше в цьому році засідання клубу «Я – успішна жінка». Секретами улюбленої професії, що дарує своїм клієнткам лише позитивні емоції, ділилася з учасницями майстер з візажу ​Лідія Мушинська

22.01.2021

Як відомо, 28 грудня Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1345, якою визначив граничну чисельність працівників ОДА та РДА. Згідно з оприлюдненими даними по Житомирській області вивільненню у зв’язку з оптимізацією структури підлягатимуть близько 800 працівників райдержадміністрацій. Для ринку праці області, який ще продовжує потерпати від «коронакризи», таке відчутне «поповнення» - справжній удар.

21.01.2021

Станом на 1 січня 2021 року у підрозділах державної служби зайнятості в Житомирській області було зареєстровано 17929 безробітних, що на чверть більше, як на цю дату рік тому.

Кого ж безробіття вразило найбільше?

20.01.2021