У профорієнтаційному центрі «Profi CLASS» Житомирського обласного центру зайнятості в рамках декади днів кар’єри «Profi майстерня» відбувся майстер-клас із прядіння нитки з собачої шерсті від майстрині Олени Пряхи 

11.12.2019

Фахівці Коростишівської філії обласного центру зайнятості провели  семінари зі студентами місцевого педагогічного коледжу з питань пошуку підходящої роботи, адже невдовзі випускники покинуть стіни навчального закладу.

Хлопці четвертого курсу факультету «Трудове навчання» ознайомилися з основними порадами і рекомендаціями щодо складання резюме, ефективного спілкування, намагалися виділяти свої сильні та слабкі сторони, позитивно мислити, заповнювати інструкції, обмінювались думками щодо вибору стратегії спілкування під час ділових розмов.

10.12.2019

Аби побудувати сучасну багатофункціональну структуру, яка б забезпечувала ефективний діалог влади з громадянами, державна установа «Урядовий контактний центр» проводить набір претендентів на посаду оператора урядової «гарячої лінії» та надомних працівників в режимі «чат-онлайн».

05.12.2019

У приміщенні Бердичівської міської бібліотеки фахівці з профорієнтації міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді.

Ірина Зінченко та Тетяна Козубова ознайомили учнів із сучасними професіями та професіями майбутнього, правилами їх вибору; спрямовували молодь на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; формували вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії; розповідали про професійно важливі якості особистості.

11.12.2019

4 грудня відбулася робоча зустріч керівництва Житомирського міського центру зайнятості з директором Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Миколою Кострицею та начальником відділу інвестицій та підприємництва Мариною Білоус.

Директор центру зайнятості Валентина Сторожук ознайомила гостей з новими підходами в роботі служби та провела екскурсію новою будівлею міського центру зайнятості.

05.12.2019

За сприяння фахівців Бердичівського міського центру зайнятості з початку року працевлаштовані 60 осіб з інвалідністю, ще 120 осіб перебуває на обліку.

04.12.2019