У Кмитівській спецшколі-інтернаті, що знаходиться в Коростишівському районі (Глибочицька ОТГ) фахівці районної філії обласного центру зайнятості провели виховну годину з випускниками 9-го класу на тему «Професії. Мій вибір». Учні ознайомилися з робітничими професіями через ігри, розгадування загадок, ребусів, виконання різних цікавих завдань.

16.11.2018

За сприяння спеціалістів Баранівської філії обласного центру зайнятості відбулася професіографічна екскурсія учнів 8-го класу місцевої гімназії на Баранівську філію українсько-італійського підприємства «РІФ-1». Підприємство створене і працює на теренах Житомирщини вже три з половиною роки і займається виготовленням взуття під італійською маркою «INBLU». В Житомирській області працює вже сім цехів, з яких 5 – розміщені на території Баранівського району, один – в смт. Миропіль Романівського району і один цех у Бердичеві.

15.11.2018

З метою  сприяння зайнятості населення та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, спеціалісти Любарської районної філії обласного центру зайнятості постійно проводять аналіз усіх роботодавців, які здійснюють діяльність на території  Любарського району та визначаються ті суб’єкти малого підприємництва, які є економічно активними і мають перспективу створення нових робочих місць.

13.11.2018

Фахівці Любарської районної філії обласного центру зайнятості та працівники відділу освіти провели у районному будинку культури ярмарок професій, де понад 300 майбутніх випускників 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл району обирали майбутню професійну діяльність.  

15.11.2018

З метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян на контрактну службу Овруцька районна філія обласного центру зайнятості спільно з Окремим регіональним центром комплектування Державної прикордонної служби України провели міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 27 безробітних осіб.  

14.11.2018

Про це стало відомо сьогодні, 9 листопада, під час робочої зустрічі голови правління громадської спілки «Міжнародно-інтеграційний центр» Олени Бунякіної та її заступника Михайла Кумановського з керівництвом обласного центру зайнятості.

09.11.2018