Фахівці Овруцької районної філії обласного центру зайнятості відвідали групу компаній Ukrlandfarming – найпотужнішу в Україні, яка є лідером в більшості напрямів агробізнесу серед українських компаній: виробником кукурудзи та молока; за поголів'ям великої рогатої худоби; виробником яєць та яєчної продукції.

21.03.2019

Про це сьогодні, 19 березня, говорили в обласному центрі зайнятості на нараді керівників структурних підрозділів служби в містах і районах Житомирщини.

19.03.2019

Побачити, як народжується новий номер газети, поспілкуватися з представниками комунального підприємства «Малинська районна  друкарня» та ознайомитися з їх роботою мали можливість учні Малинської  загальноосвітньої школи № 3.

18.03.2019

Днями відбулися робочі зустрічі працедавців із фахівцями Брусилівської районної служби зайнятості та ярмарки вакансій з шукачами роботи, під час яких запропонували працевлаштування за 125 вакансіями, переважна більшість котрих –робітничі професії

21.03.2019

  З метою формування певного уявлення дітей щодо професій та наочного ознайомлення з їх змістом на робочому місці, фахівець з профорієнтації Любарської районної філії обласного центру зайнятості організувала професіографічну екскурсію у відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» для 15 дев’ятикласників Любарської гімназії №1.

19.03.2019

Таке завдання перед керівниками відділів взаємодії з роботодавцями з міст і районів Житомирщини поставило керівництво обласного центру зайнятості під час семінару-навчання

14.03.2019