Сьогодні, 14 січня для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС відбувся цільовий семінар за участю головного спеціаліста відділу Овруцького бюро правової допомоги Марини Ковальчук. Вона  розповіла учасникам заходу про основні послуги з правових питань соціального та земельного законодавства.

Представник Овруцька районна філія ознайомила присутніх з сучасними джерелами пошуку роботи, комплексом послуг, які надає служба зайнятості та електронними сервісами.

 Слухачі семінару також отримали відповіді на питання щодо виплати одноразової допомоги учасникам АТО.

14.01.2021

Коростенський міський центр зайнятості упродовж двох днів проводив консультації в колективах районних секторів культури й освіти та територіального центру обслуговування людей похилого віку. Мета зустрічей - надання комплексу послуг у розв’язанні проблеми зайнятості в ситуації запланованого масового вивільнення.

16.12.2020

Сьогодні, 30 листопада, начальниця відділу активної підтримки безробітних Тетяна Коркушко Овруцької районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провела семінар для восьми працівників Овруцької районної ради, які підлягають вивільненню, у зв’язку з адміністративно-територіальною  реформою.

Слухачі заходу були ознайомленні з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості та порядком реєстрації.

30.11.2020

Сьогодні, у Міжнародний день боротьби з насильством відносно жінок, у Коростенський міський центр зайнятості відбувся мотиваційний тренінг для жінок. Заняття на тему «Підвищення рівня самооцінки і впевненості в ефективності дій» провела фахівчиня з профорієнтації Тамара Трихліб.

25.11.2020

«Ким бути? Куди піти вчитися? Яка професія найкраща для дитини»? На ці питання шукали відповіді батьки учнів під час вебінару «Як допомогти підлітку стати успішним в дорослому житті?», який відбувся в онлайн-форматі.

22.10.2020

Для клієнтів служби зайнятості, які не мають можливості відвідувати заходи в звичайному режимі, послуги надаються за допомогою комунікаційних сервісів в режимі онлайн.

Так для безробітних Народицького району фахівці з профорієнтації Овруцької районної філії обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар за допомогою платформи ZOOM

Під час спілкування шукачів роботи ознайомили з сучасним комплексом послуг служби зайнятості, електронними сервісами, з ризиками нелегальної зайнятості та гендерними аспектами на ринку праці.

13.01.2021

Фахівець з профорієнтації Овруцької районної філії обласного центру зайнятості Аліна Залізінська  провела з вихованцями гуртка центру дитячої та юнацької творчості «Сувенірний» профорієнтаційний урок, аби розширити  знання дітей про світ та назви професій,  їх зміст, умови праці.

З учнями відбулася цікава бесіда про професії – скільки професій налічується на землі?; чому професії одні зникають, а інші з’являються?; чи потрібна  людині  професія? та ін.

10.12.2020

У Житомирському міському центрі зайнятості з метою підвищення мотивації  шукачів роботи до відкриття власної справи відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Під час спілкування його учасники мали можливість:

 ознайомитися з психологічним портретом підприємця та особливостями підприємницької діяльності;

30.11.2020

У Житомирському міському центрі зайнятості відбулося тренінгове заняття клубу «Жіноча кар’єрна вітальня «Я – успішна жінка». Під час виконання вправи «Моє ім’я» учасниці презентували свої професійно важливі риси; зазначали на «листочках», які розкрилися на гілках «Дерева досягнень» власні успіхи в різних сферах життя та формували нові цілі; виконували асоціативний тест «Хто Ви?» для кращого розуміння своїх прагнень.

19.11.2020

За півтора місяці нового навчального року майже 600 учнів міста Житомира залучені до профорієнтаційних заходів, які проводять фахівці Житомирського міського центру зайнятості. Найбільш затребувані серед молоді – профорієнтаційні уроки. Спеціалісти центру провели 10 таких зустрічей серед навчальних закладів.

19.10.2020