Учнівська молодь Ставищанської загальноосвітньої школи та Брусилівського ліцею №1 ім. І. Огієнка під час профорієнтаційних занять з фахівцем служби зайнятості визначали сферу своїх інтересів, мотиви, які керують ними при виборі майбутньої професійної діяльності. Також разом спробували розібратися, як співвідноситься сфера їхнього "хочу" зі сферою "можу" та хто саме несе відповідальність за вибір професії.

26.02.2020

Фахівці Житомирського міського центру зайнятості під час чергового засідання жіночого клубу «Я – успішна жінка» організували для учасниць зустріч із сімейним психологом, авторкою програми тренінгів для підлітків «SoninDom” та засновницею «Школи лідерства» Софією Корнійчук.

Темою заняття був пошук особистісних внутрішніх ресурсів для цілепокладання та відпрацювання навичок стресостійкості з метою ефективної комунікації.

18.02.2020

Фахівець з профорієнтації Овруцької районної філії обласного центру зайнятості провів для 16 жителів Народицької громади тренінг «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Спеціаліст звернула увагу слухачів на те, що кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. ЇЇ вибір – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Невдалий вибір ідеї може призвести до втрати коштів, вкладених у бізнес.

12.02.2020

У Бердичівському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та осіб, які мають додаткові соціальні гарантії.

30.01.2020

У  Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбувся тренінг "Запобігання торгівлі людьми", який організовано для безробітних, аби попередити їх про можливі ризики.

На тренінгу використовувались презентаційні та роздаткові матеріали, що розроблені в рамках Програми протидії торгівлі людьми представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

 

16.01.2020

Сьогодні, 20 лютого, в Олевській районній філії обласного центру зайнятості відбулось засідання «Клуб успішних людей» з питання професійної діяльності.

20.02.2020

У Коростенському міському центрі зайнятості відбулося засідання клубу «Успішна жінка», під час якого безробітні розглядали «Етапи постановки та досягнення цілей».

Слухачки розглядали формулу успіху, складові позитивної установки, рекомендації спеціалістів щодо ставлення до себе та до невдач, які є передумовою успіху.

13.02.2020

Безробітним Коростишівської районної філії обласного центру зайнятості на семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України пропонували вакансії (розвідники, механіки, діловоди, кухарі та інші) представники 132 окремого розвідувального батальйону ДШВ (Озерне) та Коростишівського ОМВК.

12.02.2020

Для безробітних Овруцька районної філії обласного центру зайнятості відбувся  тренінг «Впевнена комунікація – запорука професійного успіху. Бар’єри спілкування».

 Під час тренінгу учасники намагалися розвивати комунікативні навички та вміння спілкуватися, висловлювати свої думки та долати бар’єри у спілкуванні. Створити позитивну атмосферу присутнім та сприяти навичкам самопрезентації допомогли вправи «Моє ім’я і мої риси», «Водограй карток».

22.01.2020

На допомогу тим, хто збирається працювати за кордоном, фахівці Коростишівської філії обласного центру зайнятості провели ряд тренінгів «Знай. Розумій. Дій».

Безробітні належать до групи ризику торгівлі людьми. Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні надає допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, підтримує Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527. Представництво МОМ розробляє та впроваджує різноманітні заходи з попередження торгівлі людьми серед уразливих груп населення, зокрема, безробітних.

10.01.2020