На часі в Україні відбувається реорганізація структури райдержадміністрацій, яка викликана реформою децентралізації. Директор Брусилівської філії обласного центру зайнятості О. Дрозд провів робочі зустрічі з в. о. голови РДА О.Ненюком. Тож спільно обговорювали деталі та перспективи подальшого можливого працевлаштування тих, хто залишиться без роботи.

12.12.2019

В рамках декади зайнятості для осіб з інвалідністю, учасників АТО/ООС, фахівці Брусилівської районної філії обласного центру зайнятості провели тренінг, на якому основна увага була зосереджена на наданні соціальних послуг особам з особливими потребами в процесі пошуку та підбору роботи.

02.12.2019

В Лугинській райдержадміністрації відбувся інформаційний семінар з вивільнюваними працівниками відділів та управлінь з метою надання їм фахової допомоги від спеціалістів служби зайнятості.

19.11.2019

Учні 9-го класу загальноосвітньої школи №8 завітали до Коростенського міського центру зайнятості на профорієнтаційний урок.

Майбутні випускники усвідомлюють, що вони вже сьогодні закладають фундамент на своє щасливе завтра. А вибір професії для них є найактуальнішим питанням та пріоритетом № 1. Тому діти зацікавлено сприймали нову інформацію, дивились презентацію «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», слухали поради фахівців центру, рекомендації та активно включались у діалог щодо можливих помилок, яких потрібно уникати, коли обираєш справу свого життя.

30.10.2019

З метою ознайомлення учнівської молоді зі світом професій та правилами його вибору провідний фахівець з профорієнтації Любарського районної філії обласного центру зайнятості провела ряд профорієнтаційних заходів для старшокласників та випускників опорного навчального закладу Стрижівської загальноосвітньої школи.

21.10.2019

В Радомишльській районній філії обласного  центру зайнятості відбувся  семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представника районного військового комісаріату Миколи Якубовського та фахівця з профорієнтації філії Тетяни Нестеренко.

06.12.2019

Фахівець з профорієнтації Олевська районної філії обласного центру зайнятості Т. Корнєйчук провела тренінг «Відчуй себе впевнено» за участю людей з інвалідністю, з метою допомогти їм у самопізнанні, подоланні невпевненості, в оцінюванні власних можливостей самореалізації в професійній сфері, у побудові власної стратегії пошуку роботи.

29.11.2019

В рамках проведення інформаційної просвітницької кампанії служби зайнятості щодо забезпечення підтримки потенційно вивільнюваних осіб, фахівці  Овруцької районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели зустріч з колективом Народицької РДА та її структурних підрозділів.

13.11.2019

У Новограді-Волинському міському центрі зайнятості відбулося чергове засідання ресурсного профорієнтаційного клубу "Паросток". Директор центру Віктор Сербін завітав на зустріч зі шкільними психологами загальноосвітніх шкіл міста, звернувся до них із привітальним словом та побажав плідної роботи.

29.10.2019

Для безробітних жінок Коростенщини відбулося засідання клубу «Успішна жінка». Тематика була обрана актуальна «Впевнена комунікація – передумова успішного працевлаштування». Аби розширити уявлення про комунікацію, фахівці міського центру зайнятості почали розмову з таких понять, як: спілкування, комунікація, комунікативна компетентність, комунікабельність.

17.10.2019