Новоград-Волинський міський центр зайнятості спільно з місцевим центром соціальних служб та управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради організували бесіду з безробітними на тему «Запобігання торгівлі людьми». Захід провели в рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який щорічно відзначається 30 липня.

28.07.2021

З нагоди  Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в Олевській районній філії Житомирського ОЦЗ відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Гостями заходу стали представники центру соціальних служб  Олевської міської ради: заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Тетяна Помін, фахівець із соціальної роботи Галина Талах та провідний психолог Надія Гусаревич.

21.07.2021

Сьогодні, 13 липня, у Житомирському міському центрі зайнятості відбулось тренінгове заняття клубу «Я – успішна жінка». Мета зібрання – сприяння учасникам у формуванні позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього, зокрема активного процесу працевлаштування, а також підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власних життєвих цілей.

13.07.2021

В рамках функціонування Центру розвитку підприємництва у Житомирському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

10.06.2021

У приміщенні Олевської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості відбулися інформаційні семінари з орієнтації безробітних на службу в Збройних Силах України.

Участь у семінарах взяв представник Олевського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший інструктор  рекрутингу – сержант Сергій Федоров. Він розповів безробітним про умови укомплектування Збройних Сил України, прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у військових частинах.

28.05.2021

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня, фахівець Андрушівської районної філії Житомирського ОЦЗ спільно з  фахівцями центру надання соціальних послуг міської ради Інною Щербиною та Тетяною Романенко-Ковбасою провели семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

Мета проведення заходу – розширення уявлення безробітних про трудову міграцію, торгівлю людьми, а також підвищення обізнаності щодо безпечної  міграції та працевлаштування за кордоном. 

23.07.2021

Сьогодні, 14  липня,  у Житомирському міському центрі зайнятості вчергове відбувся семінар за участю фахівців головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області та представників близько 50 найкрупніших роботодавців міста та району.

14.07.2021

В Олевській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Дозволь собі бути щасливим» для осіб з інвалідністю.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні питань щодо існуючих перешкод при працевлаштуванні осіб з інвалідністю, внутрішніх ресурсів, ефективних засобів для успішної самореалізації, побудови професійної кар’єри.

11.06.2021

Взаємодіючи з роботодавцями, фахівці Новоград-Волинського міського центру зайнятості використовують різноманітні методи та засоби. Начальник  відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Злочевська організувала чергову зустріч з працівниками кадрових служб підприємств, організацій та установ  міста і району, використовуючи засоби дистанційної комунікації. Усі 20 представників ПОУ, хто долучився до заходу, є членами діючого при міському центрі зайнятості клубу “Кадровик”.

28.05.2021

Житомирська обласна служба зайнятості долучилася до реалізації проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», який організувала громадська  організація «Центр конверсії та професійної адаптації» в партнерстві з Державним університетом "Житомирська політехніка". В рамках цього проєкту фахівчиня з профорієнтації обласного центру зайнятості Наталія Опанасюк провела семінар-тренінг: "Сучасний пошук роботи. Резюме. Співбесіда".

17.05.2021