До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми міськрайонні підрозділи обласної служби зайнятості провели ряд вебінарів та інформаційних онлайн семінарів з безробітними. Мета заходів – поінформувати шукачів роботи про небезпеку торгівлі людьми, ризики нелегальної трудової міграції для запобігання та уникнення можливої експлуатації чи насильницької праці.

30.07.2020

Учнівська молодь Ставищанської загальноосвітньої школи та Брусилівського ліцею №1 ім. І. Огієнка під час профорієнтаційних занять з фахівцем служби зайнятості визначали сферу своїх інтересів, мотиви, які керують ними при виборі майбутньої професійної діяльності. Також разом спробували розібратися, як співвідноситься сфера їхнього "хочу" зі сферою "можу" та хто саме несе відповідальність за вибір професії.

26.02.2020

Фахівці Житомирського міського центру зайнятості під час чергового засідання жіночого клубу «Я – успішна жінка» організували для учасниць зустріч із сімейним психологом, авторкою програми тренінгів для підлітків «SoninDom” та засновницею «Школи лідерства» Софією Корнійчук.

Темою заняття був пошук особистісних внутрішніх ресурсів для цілепокладання та відпрацювання навичок стресостійкості з метою ефективної комунікації.

18.02.2020

Фахівець з профорієнтації Овруцької районної філії обласного центру зайнятості провів для 16 жителів Народицької громади тренінг «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Спеціаліст звернула увагу слухачів на те, що кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. ЇЇ вибір – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Невдалий вибір ідеї може призвести до втрати коштів, вкладених у бізнес.

12.02.2020

У Бердичівському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та осіб, які мають додаткові соціальні гарантії.

30.01.2020

Аби допомогти зареєстрованим безробітним оволодіти навичками активного пошуку роботи, здобути впевненості у своїх силах, фахівець з профорієнтації Радомишльська Тетяна Нестеренко провела вебінари «Підготовка резюме» та «Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості».

Вона надала поради учасникам щодо створення успішного резюме, розповіла про можливість записати відеорезюме, яке стане чудовим способом презентувати себе роботодавцю, а також зауважила на помилках, яких не слід допускати при написанні резюме.

25.06.2020

Сьогодні, 20 лютого, в Олевській районній філії обласного центру зайнятості відбулось засідання «Клуб успішних людей» з питання професійної діяльності.

20.02.2020

У Коростенському міському центрі зайнятості відбулося засідання клубу «Успішна жінка», під час якого безробітні розглядали «Етапи постановки та досягнення цілей».

Слухачки розглядали формулу успіху, складові позитивної установки, рекомендації спеціалістів щодо ставлення до себе та до невдач, які є передумовою успіху.

13.02.2020

Безробітним Коростишівської районної філії обласного центру зайнятості на семінарі з орієнтації на службу в Збройних Силах України пропонували вакансії (розвідники, механіки, діловоди, кухарі та інші) представники 132 окремого розвідувального батальйону ДШВ (Озерне) та Коростишівського ОМВК.

12.02.2020

Для безробітних Овруцька районної філії обласного центру зайнятості відбувся  тренінг «Впевнена комунікація – запорука професійного успіху. Бар’єри спілкування».

 Під час тренінгу учасники намагалися розвивати комунікативні навички та вміння спілкуватися, висловлювати свої думки та долати бар’єри у спілкуванні. Створити позитивну атмосферу присутнім та сприяти навичкам самопрезентації допомогли вправи «Моє ім’я і мої риси», «Водограй карток».

22.01.2020