З восьмикласниками Овруцького закладу загальної середньої освіти №4 фахівчиня Овруцької районної філії обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок, щоб розширити знання молоді про світ професій.

23.10.2021

Учні третього курсу Коростишівського аграрного ліцею обговорювали з фахівцем Коростишівської районної філії Житомирського ОЦЗ підготовку до співбесіди з роботодавцем при прийомі на роботу, відпрацьовували вправи з самопрезентації, роботи в команді, організації свого часу.

21.10.2021

З метою підготовки учнівської молоді до свідомого вибору майбутньої професії, фахівці Любарської районної філії ЖОЦЗ провели профорієнтаційні заходи для учнів 8-11класів Березівської та Великоволицької загальноосвітніх шкіл.

18.10.2021

В Олевській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації безробітних на службу в Збройних силах України за участю представника другого відділу Коростенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшого сержанта Сергія Федорова.

07.10.2021

У Попільнянській районній філії Житомирського ОЦЗ відбувся семінар "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес" з безробітними, які планують започаткувати власну справу. Захід відбувся за участю начальника Попільнянської державної податкової інспекції Тетяни Заволоки.

Майбутнім підприємцям-початківцям під час заходу розповіли про типи підприємництва, надали інформацію про системи оподаткування, реєстрацію в органах фіскальної служби та ін.

21.09.2021

В Овруцькій районній філії обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю начальника інженерної служби військової частини А 3204 міста Житомира Володимира Кирейчука та інструктора рекрутингу та призову Першого відділу Коростенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталія Царука

22.10.2021

 З метою підвищення рівня обізнаності та небайдужості до такого явища, як торгівля людьми, в Овруцькій районній філії Житомирського ОЦЗ відбувся тренінг з 10 безробітними та 22 випускниками ліцею. Захід пройшов на базі центру професійної кар’єри Овруцького професійного ліцею. 

19.10.2021

У Коростишівській філії Житомирського ОЦЗ відбулася відеоконференція, під час якої зустрілися шукачі роботи (учасники бойових дій, ветерани АТО/ООС) з начальником відділу Міністерства у справах ветеранів у регіоні – Валерієм Логіновим

12.10.2021

Державна прикордонна служба України запрошує громадян на військову службу за контрактом для укомплектування вакантних посад в окремому регіональному центрі комплектування з місцем дислокації у м. Житомир. З цього приводу відбулася зустріч старшого офіцера відділу комплектування Житомирського прикордонного загону майора Максима Баранівського з 10 безробітними  Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ.

04.10.2021

Днями в Житомирського міського центру зайнятості під час зібрання клубу  «Я-успішна жінка» відбувся тренінг щодо активної ролі жінок у бізнес-процесах за участю Оксани Лавріної, голови ГО «Житомирська жіноча бізнес-асоціація».

Учасниці тренінгу у супроводі пані Оксани навчалися покроково розвивати власну бізнес-ідею: від етапу зародження до розробки плану її реалізації. Присутні активно обмінювалися думками: «Чого я хочу?», «Чому я цього не маю?», «Що треба зробити, щоб мати те, що я хочу?».

20.09.2021