Два дні поспіль в онлайн-форматі відбулися профорієнтаційні засідання інформаційно-консультаційного клубу «Моя кар’єра» для учнів 10 та 11 класів.

Отримати відповіді на запитання: яку спеціальність обрати?, куди піти працювати?, чи відкрити щось своє та з чого почати?, як досягти успіху?, де шукати платформи для розвитку – допомогла фахівець з профорієнтації Олевської  районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Тетяна Корнєйчук.

19.04.2021

В період запровадження карантинних заходів, які діють в Житомирській області  з  3 до 17  березня 2021 року,  в обласній службі зайнятості семінари та тренінги проводитимуться дистанційно. Завантаживши  програму Zoom, безробітні можуть отримувати різнобічну інформацію щодо пошуку роботи, а спеціалісти оперативно надавати кваліфіковані консультації та роз’яснення  з  питань,  що виникають в процесі спілкування.

15.03.2021

На тиждень профорієнтації до учнів 9-х класів місцевої гімназії запросила соціальний педагог фахівців Коростенського міського центру зайнятості.

Аби посприяти свідомому професійному самовизначенню випускників, начальниця відділу центру Людмила Бондарчук ознайомила школярів з інформацією про ринок праці, варіанти розвитку кар’єри у різних галузях та про безкоштовний додаток на системі Android, що завантажує  профорієнтаційну програму.

02.03.2021

Бердичівський міський центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Протягом минулого тижня в закладах загально середньої освіти Мирославки, Реї та Маркушів фахівець центру Ірина Зінченко провела інформаційні вебінари   «Вибір професії – важливе рішення випускника». Під час спілкування було обговорено важливі питання вибору професії, типові помилки на шляху побудови кар’єрного майбутнього, поглиблення знань про сутність діяльності за професіями та потреби сучасного ринку праці.

22.02.2021

У Бердичівський міський центр зайнятості відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників АТО, щоб поінформувати про послуги служби зайнятості та визначити шляхи  професійної адаптації безробітних до вимог ринку праці.

19.02.2021

29 березня у Коростишівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості представники об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели з шукачами роботи вебінар. Головна тема спілкування - переваги військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

29.03.2021

Протягом двох днів фахівці Радомишльської філії проводили профорієнтаційні вебінари для безробітних, аби клієнти постійно отримували  необхідну інформацію й онлайн.

Слухачі дізналися про послуги служби зайнятості, сучасні електронні сервіси. Про переваги легальної зайнятості нагадувала шукачам роботи заступник начальника відділу обслуговування громадян управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області Наталія Рудницька.

09.03.2021

Однією з головних умов проведення якісної профорієнтаційної роботи є активна позиція та щира зацікавленість у цьому самих працівників закладів освіти. З цією метою фахівці Малинська міська філія обласного центру зайнятості за участю психологів та соціальних педагогів провели методичний семінар «Нові підходи у здійсненні профорієнтаційної роботи та кар’єрного консультування в закладах освіти». 

26.02.2021

Для надання всебічної допомоги учням старших класів з аспектів вибору  професії, фахівці Малинської міської філії центру зайнятості проводять на запрошення адміністрації шкіл профорієнтаційні уроки.

З цього приводу, в атмосфері роздумів і аналізу перспектив розвитку ринку праці, для малинських ліцеїстів школи-ліцею №1 ім. Н.Сосніної відбувся  тематичний урок, під час якого учні намагалися проєктувати свій професійний життєвий шлях.

19.02.2021

З вихованцями гуртка «Лідерство-запорука успіху» Центру дитячої та юнацької творчості та начальником відділу Овруцької районної філії обласного центру зайнятості відбулася зустріч з метою допомоги школярам у виборі професії.

Під час бесіди увагу було приділено типовим помилкам при виборі професії та формулі: «Хочу-Можу-Треба (врахуванню знань, здібностей, психологічних особливостей та потребам ринку праці).

12.02.2021