оп

З метою обізнаності шукачів роботи щодо переваг легальної зайнятості в семінарі із загальних питань зайнятості у Радомишльській районній філії обласного центру зайнятості взяв участь головний державний інспектор з питань праці Олег Севрук.

11.09.2019

З метою сприяння зайнятості громадян фахівці Любарської районної філії  обласного центру зайнятості постійно проводять інформаційні семінари із загальних питань зайнятості, на яких шукачі роботи можуть ознайомитись із основними послугами служби зайнятості, електронними сервісами служби, перевагами легальної зайнятості та актуальною інформацією про стан ринку праці району.

02.09.2019

В Олевській райдержадміністрації відбувся інформаційно-консультативний семінар для суб’єктів підприємництва та тих, хто бажає займатися підприємницькою діяльністю.

У заході взяли участь представники департаментів облдержадміністрації - праці, соціальної та сімейної політики і агропромислового розвитку та економічної політики, а також головного територіального управління юстиції в області, Пенсійного фонду України  та Житомирського обласного центру зайнятості.

19.08.2019

З нагоди проведення 30 липня Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, в Овруцькій районній філії обласного центру зайнятості відбувся семінар з безробітними на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

31.07.2019

За замовленням 128 Закарпатської гірсько-штурмової бригади для 14 безробітних Овруцької районної філії обласного центру зайнятості  відбувся  семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю старшого солдата Олександра Старанчука.

 Учасники  семінару були ознайомлені з основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом, умовами підписання контракту, з соціально-правовим захистом військовослужбовців, перспективами зростання, можливостями здобуття вищої освіти.

24.07.2019

Сьогодні в Бердичівському міському центрі зайнятості відбулися чергові ярмарки вакансій за участю представників Житомирського заводу «Євроголд Індестріз ЛТД», відомого у світі виробника  прасувальних дощок, сушарок та стрем’янок, а віднедавна – ще й спортивних дощок (для віндсерфінгу, серфінгу з веслом) та інтернет-магазин «Ламода», який спеціалізується на продажі  чоловічого та жіночого одягу не лише по Україні, а й за кордоном.

05.09.2019

Для коростенських безробітних жінок у міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання клубу «Успішна жінка» на тему: «Подолання життєвих криз, стресостійкість – шлях до професійної реалізації».

Серед слухачок десятого засідання клубу були жінки-військовослужбовці, учасниці бойових дій. Вони, ще зовсім молоді, озвучували разом з іншими свої професійні наміри, пріоритети та в дружній атмосфері обговорювали шляхи їх досягнення, бачення себе і свого місця у суспільствіі.

29.08.2019

В рамках проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення Брусилівського району щодо нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобіганню потраплянню в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми, провідний спеціаліст Управління праці та соціального захисту Тетяна Павлюк взяла участь в інформаційному семінарі у районній філії обласного центру зайнятості та ознайомила безробітних з актуальністю даної проблеми в Україні та світі.

05.08.2019

Резюме є обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на вільне робоче місце. Сьогодні у Житомирському міському центрі зайнятості відбувся семінар з безробітними, на якому оволодівали навичками підготовки такого рекламного документу. Під час спілкування зі слухачами було зазначено, що від того, наскільки добре резюме  написано, залежить чи запросять шукача роботи на співбесіду та, чи вигідно він відрізнятиметься від інших здобувачів-конкурентів.

29.07.2019

Сьогодні, 23 липня для 16 безробітних Овруцької районної філії обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості» за участю голови комісії з припинення діяльності Овруцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Олександра Крамчанина та заступника начальника відділу обслуговування громадян Світлани Бірківської.

23.07.2019