Вбудована мініатюра для Надання послуг зареєстрованим безробітним - в об'єктиві Телеканал "КоростеньТБ"

Заступниця директорки Коростенський міський центр зайнятості Жанна Кравчук розповіла про зміни у законодавстві щодо виплати допомоги по безробіттю в період воєнного стану, кількість безробітних на Коростенщині та актуальні вакансії

02.01.2023
Вбудована мініатюра для Як працює грантова підтримка бізнесу на Житомирщині?

В Україні шостий місяць діє урядова програма підтримки розвитку малого підприємництва. За цією програмою можна отримати мікрогрант розміром до 250 тис. грн, який потрібно використати на створення або розвиток власного бізнесу.

Як працюють грантові кошти? Чи багато людей в області скористалось грантовою підтримкою? Які бізнес проекти в пріоритеті?

Гостя етеру: Наталія Опанасюк, заступниця начальниці відділу організації профорієнтації Житомирського обласного центру зайнятості.

Коментар: - Микола Заровний, підприємець з Овруча

23.12.2022
Вбудована мініатюра для Про ситуацію на ринку праці – у сюжеті ТК "СК1"

За 11 місяців 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористались майже 39300 жителів Житомирщини, з них понад 12200 – отримали роботу, у тому числі 561 переселенець з небезпечних регіонів країни. У грудні Житомирщина долучилась до «Армії відновлення країни», вже близько 70 безробітних направлені на суспільно корисні роботи у 9 громадах області.

Детальніше – у відео

15.12.2022
Вбудована мініатюра для У котельнях не вистачає працівників

В котельнях Житомирської області не вистачає операторів, машиністів котлів, опалювачів, кочегарів. Наразі в базі даних підрозділів служби зайнятості Житомирщини є 87 вакансій по цих професіях. Про це Суспільному ТК розповіла Лариса Барчук, начальниця відділу статистики та прогнозування Житомирського обласного центру зайнятості

03.11.2022
Вбудована мініатюра для 36 жителів Житомирщини отримали гроші для створення власної справи

Вже 36 жителів Житомирщини отримали позитивні рішення щодо надання їм мікрогрантів на створення або розвиток власної справи на загальну суму понад 8 мільйонів гривень.

16.08.2022
Вбудована мініатюра для Ринок праці Житомирщини

До вашої уваги відеосюжет Телеканал C-TV про ситуацію на ринку праці Житомира й області та можливості працевлаштування під час воєнного стану.

21.07.2022