Вбудована мініатюра для 36 жителів Житомирщини отримали гроші для створення власної справи

Вже 36 жителів Житомирщини отримали позитивні рішення щодо надання їм мікрогрантів на створення або розвиток власної справи на загальну суму понад 8 мільйонів гривень.

16.08.2022
Вбудована мініатюра для Ринок праці Житомирщини

До вашої уваги відеосюжет Телеканал C-TV про ситуацію на ринку праці Житомира й області та можливості працевлаштування під час воєнного стану.

21.07.2022
Вбудована мініатюра для Безробіття: нові правила перебування на обліку та грантові програми від уряду

У прямому ефірі «Радіодня» на «Житомирській хвилі» фахівці служби зайнятості інформували про законодавчі нововведення в обслуговуванні безробітних та грантові програми для підтримки малого бізнесу.

Гості в студії:

- Світлана КАРПОВИЧ, начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості;

- Наталія ОПАНАСЮК, заступниця начальниці відділу організації профорієнтації Житомирського обласного центру зайнятості.

На Скайп-зв’язку:

06.07.2022
Вбудована мініатюра для У Житомирі на одну вакансію припадає до 10 людей: на яких робітників найбільший попит

Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом своє давно налаштоване, звичне життя. У Міжнародній організації праці підрахували, що через війну в Україні було втрачено майже 5 млн робочих місць.

22.06.2022
Вбудована мініатюра для Понад пів сотні роботодавців Житомирщини отримали компенсацію за працевлаштування переселенців

67 роботодавців Житомирщини отримали компенсацію витрат на оплату праці 127 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. Найбільше працевлаштовано переселенців у Коростені, Новограді-Волинському, Бердичеві та Андрушівці.

09.06.2022
Вбудована мініатюра для Переселенець зі Слов'янська започаткував у Житомирі власний квітковий бізнес

Переселенець із Донеччини Олександр Мороз - один із 66-ти підприємців на Житомирщині, які подали документи до служби зайнятості для отримання компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Переїхавши з родиною із Слов’янська, у Житомирі він зайнявся новим для себе бізнесом та взяв на роботу трьох земляків.

06.06.2022