Житомирі шукачі роботи зможуть отримувати послуги у новій комфортній будівлі. З невеликого приміщення центр зайнятості переїхав в окрему зручну будівлю, оснащену сучасними інформаційними технологіями. Відтепер усі категорії населення, включаючи маломобільні групи громадян, зможуть відвідати центр зайнятості у безбар’єрному просторі.

Відкриття нової будівлі - це не тільки зручні умови обслуговування клієнтів, але й нові послуги безробітним та роботодавцям.

«Наше завдання - збільшити кількість та якість електронних сервісів. Ми працюємо над тим, щоб у кожному регіоні України безробітні та роботодавці економили свій час і гроші», – зазначила директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон під час відкриття центру. За її словами, Державна служба зайнятості вже підготувала проект Стратегії розвитку служби до 2022 року, що буде затверджений і презентований найближчим часом. 

Директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна назвала новозбудовану будівлю «головним рекрутинговим центром» області та запросила підприємців до тіснішої співпраці. «Головні завдання, які наразі стоять перед владою – розвиток економіки, залучення інвестицій та підтримка розвитку місцевого самоврядування – неможливі без участі служби зайнятості», – підкреслив голова ОДА Віталій Бунечко

Колишнє приміщення центру зайнятості розташовувалось у житловому будинку і не призначалось для одночасного відвідування великою кількістю громадян. А людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, які потребували роботи, приймали в окремій будівлі, виділеній міською радою. 

Незважаючи на труднощі, щонайменше 11 тис. мешканців регіону отримали послуги від співробітників центру з початку року. Було працевлаштовано 8,5 тис. жителів міста і району, а ще 2,6 тис. осіб пройшли професійне навчання.

 

Анонс/Подія: 
Подія