оп

Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних працівників, це людина, що відпускає товар у руки покупця.

Продавець продовольчих товарів повинен вміти:

02.08.2019

За класифікацією Є. О. Клімова, в основу якої покладена залежність від особливостей предмету праці, професія кухаря відноситься до типу “людина — техніка” (Т). Але певною мірою вона може бути віднесена і до типу “людина — людина” (кухар обслуговує відвідувачів, видає готові страви), а також до типу “людина — художній образ" (естетично оформлює страви).

15.04.2019

Основні характеристики та вимоги до представників актуальної на обласному ринку праці професії

14.02.2019

З більш детальною інформацією щодо актуальних професій можна ознайомитися у рубриці "Аналітика та статистика" розділу "Діяльність".

19.11.2018

Водій - це робітник, який управляє певним транспортним засобом і має водійське посвідчення з відповідними відкритими категоріями.

07.06.2019

Професія електрогазозварника відноситься до типу "людина - техніка", яка пов'язана з виробництвом і обробкою металу і здійснюється переважно на відкритому повітрі в умовах перепадів температури і вологості

14.02.2019

Які фахівці будуть затребувані через 15-20 років?

Згідно з «Атласом нових професій» в майбутньому люди будуть їздити на електрокарах «розумними» дорогами, відпочивати у віртуальних світах і жити в «розумних » будинках, на дахах яких будуть рости овочі і фрукти. Медики зможуть змінювати геном людини і підбирати молекулярну дієту.

09.02.2018