08.02.2016 | 16:28

На базі Житомирського обласного центру зайнятості в режимі skype-конференції відбувся контролінг поставлених завдань під час виїзного

практичного навчання та обмін досвідом щодо впровадження Регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення проблем клієнтів (алгоритму дій та виконання функцій). У skype-конференції брали участь: перший заступник директора обласного центру зайнятості - Тетяна Касімцева, начальник відділу організації сприянню працевлаштування - Наталія Гончарук, начальник відділу організації профорієнтації - Тетяна Кравчук, заступник начальника відділу організації профорієнтації - Вікторія Прус, начальник відділу організації профнавчання - Алла Загацька та провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації надання послуг роботодавцям - Олена Мельник. Також до участі у конференції були запрошені директори, технологи-організатори та начальники профільних відділів районних та міських центрів зайнятості.

Розпочала конференцію та поділилася досвідом і порадами щодо впровадження Регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення проблем клієнтів перший заступник директора обласного центру зайнятості - Тетяна Касімцева: «Ми розпочали роботу за новим регламентом у Малинському міському центрі зайнятості, для цього було підготовлено відповідний наказ, створено робочу групу, яка виїжджає раз на тиждень у центр для того щоб показати яким чином відбувається робочий процес». Також Т. Касімцева додала, що на даний момент у центрі зайнятості ведеться обслуговування первинних клієнтів двома адміністраторами залу. Саме ці фахівці виконують функції диспетчера, профінформатора та спеціаліста працевлаштування. Якщо ж підходящої роботи немає, то тоді клієнт, який шукає роботу скеровується до сектору розвитку кар’єри, де починається персональна робота із даною особою у пошуках роботи. За два тижні роботи пілотного проекту у Малинському МЦЗ за послугами звернулось 107 осіб, із яких лише 30 отримали статус безробітного. Адміністратори залу видали 29 направлень на працевлаштування і працевлаштували 12 осіб. Це позитивна тенденція.

Фахівцями Житомирського обласного центру зайнятості було проведено навчання у зв’язку з тим, що функції деяких фахівців змінилися, також проводилися навчання стосовно того як правильно розробляти резюме клієнтів. На останок Т. Касімцева додала, що робота ведеться на головний результат – це підвищення рівня працевлаштування шукачів роботи та рівня забезпечення роботодавців, які подали вакансії.

Отримавши доручення від Державного центру зайнятості було розроблене внутрішнє доручення і визначено ще додаткові центри, які будуть приймати участь у дослідній програмі з 1 лютого по 1 березня - це Радомишльський, Брусилівський, Андрушівський та Попільнянський районні центри зайнятості.