- Будьте уважним! На початку тестування Вам повідомлять необхідну інформацію (як заповнювати бланк). Від того, наскільки Ви уважно запам'ятаєте всі ці правила, залежить правильність Ваших відповідей!
- Зосередьтеся! Після виконання попередньої частини тестування (заповнення бланків), коли Ви прояснили всі незрозумілі для себе моменти, постарайтеся зосередитися і оволодіти собою. Спішіть не поспішаючи! Жорсткі рамки часу не повинні впливати на якість відповідей. Перед тим, як вписати відповідь, перечитайте питання двічі і переконайтеся, що правильно зрозуміли, що від Вас вимагається.
- Почніть з легкого! Почніть відповідати на ті питання, в яких Ви не сумніваєтеся, не зупиняючись на тих, які можуть викликати довгі роздуми.
- Пропускайте! Треба навчитися пропускати важкі або незрозумілі завдання. Пам'ятайте: у тесті завжди знайдуться такі питання, з якими Ви обов'язково справитеся.
- Заплануйте два кола! Розрахуйте відведений час так, щоб за дві третини всього відведеного часу пройтися по всіх легких завданнях («перше коло»). А потім спокійно повернутися і подумати над важкими, які спочатку довелося пропустити («друге коло»).
- Читайте завдання до кінця! Поспіх не повинен призводити до того, що Ви намагаєтеся зрозуміти умови завдання "з першого слова" і добудовувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших питаннях.
- Думайте тільки про поточне завдання! Коли Ви перейшли до нового завдання, забудьте все, що було в попередньому. Як правило, завдання в тестах не пов'язані один з одним, тому знання, які Ви застосували в одному (уже вирішеному Вами), як правило, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватися й правильно вирішити інші завдання.
- Виключайте! Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильний варіант відповіді, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє в підсумку сконцентрувати увагу всього на одному - двох варіантах, а не на всіх п'яти-семи (що набагато складніше).
- Перевірте! Обов’язково залиште час для перевірки своєї роботи, хоча б, щоб встигнути пробігти очима й помітити явні помилки.
- Вгадуйте! Якщо Ви не впевнені у виборі відповіді, але інтуїтивно можете віддати перевагу якомусь варіанту, то довіртеся інтуїції! - Не пожалійте двох-трьох хвилин на те, щоб привести себе в стан рівноваги. Згадайте про ритмічне дихання, аутогенне тренування. Подихайте, заспокойтеся.
Саме головне ВІРТЕ В СЕБЕ!!! У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ!