23.02.2021 | 17:48

У січні 2021 року роботодавці поінформували центри зайнятості та філії Житомирського обласного центру зайнятості про наявність 4337 вакансій, що на 27% менше, ніж у січні минулого року.

У професійному розрізі найбільше вакансій пропонувалося для працевлаштування: некваліфікованих працівників (22%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (16%), кваліфікованих робітників з інструментом (15%), професіоналів (13%), працівників сфери торгівлі та послуг (12%), фахівців (10%) та керівників, менеджерів (9%).

Через брак претендентів на заявлені вакансії серед зареєстрованих безробітних, у дефіциті нині – комплектувальники проводів, оператори виробництва формованого поліуретану, фахівці з комп'ютерної графіки (дизайну), монтери із захисту підземних трубопроводів, вчителі-логопеди та лікарі загальної практики – сімейні лікарі.

Натомість продавці, підсобні робітники, водії автотранспортних засобів, охоронники, бухгалтери та кухарі – у надлишку на ринку праці області, оскільки потреба в таких працівниках значно менша, ніж їх кількість серед безробітних.

Більш детально у інфографіці

Самостійний пошук пропозицій роботи серед зареєстрованих вакансій – тут: https://zhy.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. Пропозиції оновлюються щодня.