18 квітня фахівці Коростенського міського центру зайнятості спільно з регіональною філією «Південно-західної залізниці» організували екскурсію в дирекцію залізничних перевезень міста для учнів 9-го класу гімназії ім. В.Сингаївського № 2.
Начальник відділу кадрів Людмила Ренкас розпочала зустріч словами: «Залізниця – це держава в державі, яка має свої підрозділи і працює як цілісний організм, маючи свої переваги та пріоритети в роботі та відпочинку».





