Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Як не потрапити на гачок злочинців та навчити уникати небезпеки близьких, інформували фахівці з профорієнтації Малинської міської філії обласного центру зайнятості. 

«Нажаль, про проблеми дискримінації та торгівлю людьми ми чуємо дедалі частіше, проте відсторонюємось від них і не намагаємось вплинути, поки це не торкнулося безпосередньо нас. Розкажіть рідним, близьким, знайомим усе, що ви сьогодні почуєте, поінформуйте їх, поясніть, застережіть від небезпеки», – звернулася до учасників тренінгу фахівець сектору активної підтримки Альона Барченко та закликала не сприймати почуте як лекцію, а зрозуміти, що це ще один крок до власної безпеки та саморозвитку.

Присутні безробітні ознайомилися з основними поняттями щодо торгівлі людьми, розглянули причини, наслідки та масштаби цього явища й, за допомогою різних вправ, активно брали  участь та навчались основам безпечної подорожі та працевлаштування.

Директор філії Михайло Противень зауважив: «Ми хочемо розповісти людям як себе вберегти при працевлаштуванні не лише за кордоном, а й тут, в Україні, бо всі, чомусь, налаштовані на таку небезпеку лише в іноземних державах».