«Ким бути? Куди піти вчитися? Яка професія найкраща для дитини»? На ці питання шукали відповіді батьки учнів під час вебінару «Як допомогти підлітку стати успішним в дорослому житті?», який відбувся в онлайн-форматі.

«Необхідно розгортати профорієнтаційну роботу! Причому питання про те, куди піти вчитися, краще починати вирішувати ще у 8-9-му класі», - зазначила під час діалогу завідувач сектору активної підтримки Малинської  міської філії обласного центру зайнятості Ганна Кучинська. «Будемо відверті, що не всі батьки обізнані з такою наукою як «профорієнтація» і дуже часто їм самим потрібна професійна допомога».

Щоб зорієнтуватись у такій великій різноманітності професій, батькам було запропоновано скористатись Профдіагностичним комплексом ”Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування “Моя професія:консультаційна мережа”.

Також розглянули особливості кар’єрного консультування, опрацювали основну формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба» та отримали інформацію про актуальні професії на ринку праці.

Наприкінці спілкування фахівчиня зауважила, що «…діти переймають традиції ставлення до професії своїх батьків. У сім’ї формується відношення дитини до праці, навички, вміння. Саме тому, це один із найскладніших виборів у її житті. Підтримуйте дитину, якщо в неї є терпіння і бажання, щоб її мрія збулася».