Традиційними в роботі Житомирського міського центру зайнятості є семінари для роботодавців, спікерами у яких виступають не лише представники служби зайнятості, а й представники інших установ та організацій. Так, цього тижня, впродовж кількох днів, у центрі зайнятості відбуваються семінари за участю представників Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Основними питаннями на заходах є:

подання інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, яке висвітлює  заступник директора Житомирського МЦЗ  Людмила Шевчук;

подання роботодавцями оновленої форми звітності №10-ПОІ (річна)  "Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю", з порядком подання якої інформує заступник директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Тетяна Денисенко.

Окрім того, представники міського центру зайнятості ознайомлюють  роботодавців про послуги, які надає їм служба зайнятості, про новації в роботі та можливості, що відкриває для роботодавців новий сервіс «Електронний кабінет роботодавця».