оп

Фахівці Радомишльської районної філії обласного центру зайнятості спільно з представником районного військового комісаріату провели для шукачів роботи захід з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Головний спеціаліст мобілізаційного відділення Іван Назаренко детально розповів присутнім про умови підготовки до підписання контракту, проходження служби, грошове забезпечення та додаткові винагороди, забезпечення житлом, формою та інше. Учасники семінару отримали інформаційні матеріали.

Також у рамках співпраці Брусилівської районної філії обласного центру зайнятості з Коростишівським об’єднаним міським військовим комісаріатом, Брусилівською райдержадміністрацією та селищною радою провели ярмарок вакансій з орієнтації на службу за контрактом в Збройні Сили України для 12 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Представники Коростишівського ОМВК М. Гончаров, Брусилівської селищної ради В. Шумак та райдержадміністрації О. Мошонець пропонували військову службу за контрактом в Збройні Сили України.

Було поінформовано про переваги військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського складу для військовозобов’язаних та цивільних громадян, про грошове забезпечення (зокрема, з «01» січня 2019 року виплачується у розмірі від 10000 грн, а при першому підписанні контракту виплачується одноразове грошове забезпечення в розмірі 14000 грн), також про  вимоги до претендентів та інше.