У приміщенні Овруцького професійного ліцею відбувся підсумковий тренінг на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці» за участю координаторів проекту – членів громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Марії Климчук та Людмили Кулік. Учасниками заходу були також фахівець Овруцької районної філії обласного центру зайнятості Олександр Круглян, соціальний педагог Юлія Хомяк, практичний психолог Світлана Барановська та учнівська молодь Овруцького професійного ліцею.

 Головною  метою проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування» є надання інформації населенню щодо безпечного виїзду за кордон, ознайомлення з формами торгівлею людьми, шляхами вербування, характерними ознаками торгівлі людьми тощо. Під час спілкування особливу увагу було приділено категорії осіб, які відносяться до групи ризику та найчастіше потерпають від шахраїв торгівлею людьми. Фахівець з профорієнтації районної філії Олександр Круглян розповів про проведену роботу в рамках проекту в службі зайнятості: загалом за час проекту було проведено 11 семінарів для шукачів роботи, поінформовано більше 120 осіб щодо ризиків нелегального працевлаштування та загрози торгівлі людьми.

По завершенню заходу координатори проекту вручили  учасникам  тренінгу сертифікати, що підтверджують кваліфікацію тренера з питань протидії торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування.