В інформаційних семінарах, які відбулися у Брусилівській та Радомишльській районних філіях обласного центру зайнятості, шукачів  роботи віком від 18 до 40 років інформували про переваги та умови служби за контрактом в Державній прикордонній службі та Збройних Силах України.

Представник Окремого регіонального центру комплектування м. Житомир Максим Баранівський наголошував брусилівським слухачам, що підписання контракту – це гарантія дотримання всіх соціальних та професійних гарантій для військовослужбовця. Важливими перевагами служби за контрактом у прикордонників є гарантоване матеріальне забезпечення близько 10,5 тис. грн, додаткові доплати,  грошова винагорода  в розмірі 14-16 тис. грн. при підписанні першого контракту, компенсація за піднайом житла в залежності від кількості членів родини; безкоштовні харчування, обмундирування, медичне забезпечення; можливість отримання вищої освіти та офіцерського звання тощо. 

 Дізнатися всі умови військової служби у Державній прикордонній службі України  та укласти контракт можна за адресою: м. Житомир, вул. С. Параджанова, 125; телефони: 093-651-49-40, 097-442-85-12.

Представник Радомишльського районного комісаріату Іван Назаренко особливу увагу приділив також питанням специфіки контрактної служби, вимог до кандидатів, порядку оформлення документів, вікових обмежень, грошового утримання, державних гарантій військовослужбовцям-контрактникам та членам їх сімей.