Де і як шукати роботу, про основні джерела вакансій розповідали безробітним на тренінгу «Сучасні технології пошуку роботи» в Малинській філії обласного центру зайнятості.

Під час діалогу зі слухачами тренінгу було наголошено – якщо у людини, яка шукає роботу, буде достатньо джерел для пошуку роботи, це забезпечить їй активну діяльність на ринку праці. Було запропоновано до перегляду електронний сервіс  Служби зайнятості «Електронний кабінет шукача роботи», де громадяни мають можливість отримати необхідну інформацію в дистанційному форматі: ознайомитись з актуальними вакансіями від роботодавців; створити власне резюме; проглянути відповідну чинну законодавчу базу; отримати в інтерактивному форматі відповіді на найпоширеніші запитання; ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість; переглянути інструкції щодо започаткування власної справи; дізнатися про можливість професійного навчання тощо.

Присутні виконували практичні вправи та моделювали різні ситуації, з якими вони можуть зустрітись під час пошуку роботи. Це дозволило отримати знання та набути  практичні навички, які будуть корисними та пришвидшать працевлаштування.