У Коростишівській районній філії обласного центру зайнятості відбулася зустріч шукачів роботи з представниками міського об’єднаного військового комісаріату.

Старший офіцер відділення комплектування С. Прокопчук та відповідальна за підбір кандидатів на контрактну службу О.Гуменюк детально розповіли про грошове забезпечення (від 10 000 до 12 000 грн), соціальний пакет (безоплатне забезпечення речовим майном, харчування за рахунок держави, безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах, виплата грошової компенсації за піднайом житла).

Представник 95-ї десантно-штурмової бригади О.Іонов заохочував безробітних проходити службу за контрактом саме в їх бригаді, наголошуючи на тому, що кандидатів готують за удосконаленою сучасною програмою з інтенсивними практичними заняттями на бойовій техніці, стрільбами, тощо.

Було зазначено, що контракти можуть укладатися строком від 6 місяців до 10 років, а також про можливість після другого контракту отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах без відриву від служби за рахунок держави, отримання військової освіти та спеціальності.

Також додатковими стимулами є участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки, безкоштовне вивчення іноземної мови, виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей.

Представники військових структур надали відповіді на всі питання, які цікавили безробітних. Один із безробітних виявив бажання укласти другий контракт та, наразі,  готує відповідні документи.

У минулому році четверо безробітних (з числа учасників АТО та військовослужбовців), які перебували на обліку у Коростишівській районній філії, підписали повторні контракти на службу в ЗСУ.