Коростенський міський центр зайнятості упродовж двох днів проводив консультації в колективах районних секторів культури й освіти та територіального центру обслуговування людей похилого віку. Мета зустрічей - надання комплексу послуг у розв’язанні проблеми зайнятості в ситуації запланованого масового вивільнення.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Жанна Кравчук поінформувала про процес скорочення чисельності працівників, стан ринку праці міста Коростеня та Коростенського району Вона наголосила на необхідності дотримання вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення, порядку реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, звернула увагу на дотримання вимог законодавства щодо порядку вивільнення працівників.

Людмила Бондарчук, начальниця відділу активної підтримки безробітних, розповіла про послуги, які надаються державною службою зайнятості шукачам роботи, ознайомила з електронними сервісами служби зайнятості та можливістю реєстрації через сайт державних послуг ДІЯ.

В ході заходу учасники мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили та подякували службі зайнятості за співпрацю.