Днями у Любарському райцентрі зайнятості відбулася зустріч щодо орієнтації на службу за контрактом у Збройні сили України за участю 17 безробітних чоловіків від 18 до 50 років та представників: від Любарського військкомату – начальник відділення комплектування Р.Аврамчук, представник від Чуднівської військової частини А-1972 командир відділення зенітноартилерійського відділу М.Трохимчук, від Бердичівської військової частини А-3091 інженерна рота солдат Л.Беленська.

Відкрила захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Т. Левченко, яка розповіла про важливість та актуальність    укладення контракту на проходження служби в Збройних Силах України. Також додала щодо ефективності проведення даного семінару, адже після проведення одного з них у 2017 році колишній безробітний – учасник АТО М.Трохимчук виявив бажання укласти такий контракт, а сьогодні на семінарі він є не лише запрошеним, а й представником Чуднівської військової частини А-1972, який буде на своєму прикладі проводити інформаційну роботу серед населення району щодо працевлаштування.

Микола Олександрович поінформував про розташування військової частини, умови укладення контрактів, їхні терміни,  про вільні робочі місця, режими роботи та переваги контрактної служби як для самого військовослужбовця, так і для його членів родини загалом.

Виступила і Л.Беленська, солдат Бердичівської військової частини, яка також детально розповіла про вакантні робочі місця у їхній частині, у тому числі для жінок, про права та обов’язки військовослужбовців, забезпечення житлом та перспектив отримання житла у власність, можливості навчання у вищих навчальних закладах, надання харчування, про безкоштовне надання медичної допомоги та безкоштовних путівок на санаторно-курортне лікування, пільги дітям при вступі у навчальні заклади та інші пільги, якими користуються військовослужбовці.

Людмила Павлівна зацікавила присутніх тим, що вона не розповідала про дану службу в яскравих фарбах, а говорила  по суті -  про реальність, яка  дійсно є у  військовій частині зі всіма плюсами чи мінусами. Після її розповіді один з 17 присутніх виявив укласти контракт саме з Бердичівською   військовою частиною А-3091.

Слухачі задавали питання  щодо  подання необхідних документів, матеріально-технічного та грошового забезпечення, соціально правового захисту військовослужбовців та перспективи росту працівників по службі.

Підбив підсумки представник військкомату Р. Аврамчук, який подякував центру за оперативність та ефективність проведеного семінару та запропонував такі заходи проводити за участю військових частин.