Любарська районна філія обласного центру зайнятості в питанні орієнтації громадян на військову службу та працевлаштуванні за контрактом активно співпрацює з Любарським військовим комісаріатом.

 21 та 25 січня поточного року відбулися інформаційні семінари з даної тематики із запрошеними представниками Любарського військомату та 30-ї  окремої механізованої бригади, яка розташована в Новограді – Волинському.

Під час зустрічі слухачам було роз’яснено та наочно продемонстровано переваги військової служби за контрактом, у т. ч. гідне щомісячне грошове забезпечення, щорічна матеріальна допомога на оздоровлення, збереження робочого місця, пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей та ін..

Протягом семінару виникали питання у слухачів, на які представники давали вичерпні відповіді. По закінченню спілкування декілька безробітних виявили бажання більш предметно ознайомитись з цим питанням і домовились про зустріч з представниками цих відомств для подальшого працевлаштування.