13.01.2022 | 16:39

На ярмарку вакансій у Новоград-Волинському міському центрі зайнятості пропонували роботу за професіями «листоноша» та «начальник пересувного відділу поштового зв’язку».

Про нововведення «Укрпошти» (пересувні поштові відділення) та поштову реформу поінформувала присутніх начальник центру поштового зв’язку №4 ЖД УДППЗ «Укрпошта» Ганна Бущенко. Зокрема, вона повідомила, що з 1 березня поточного року буде впроваджена нова форма надання поштових послуг для сільського населення саме працівниками пересувних поштових відділень.

Роботодавець детально описала умови праці, матеріального забезпечення, вимоги до кандидатів на вакантні місця. Всіх зацікавлених актуальними пропозиціями було запрошено на співбесіду до відділу кадрів центру №4 та для заповнення анкет кандидатів на вакансії.

До відома, на сьогодні у базі актуальних вакансій обласної служби зайнятості є інформація про 55 вільних робочих місць у центрах поштового зв’язку Житомирської дирекції АТ «Укрпошта». Потрібні начальники відділень, оператори поштового зв'язку, сортувальники поштових відправлень та виробів друку, водії, механік.