21.07.2021 | 19:32

Про це сьогодні, 21 липня, під час робочої зустрічі з головою Глибочицької ОТГ Сергієм Сокальським домовились директорка Житомирський міський центр зайнятості Валентина Сторожук і заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями Людмила Баранюк.

В оновленій угоді про співпрацю, яку керівники двох установ і підписали під час зустрічі, передбачено також проведення семінарів для роботодавців громади за участю соціальних партнерів та профорієнтаційних заходів для населення.

Під час перемовин Валентина Сторожук поінформувала очільника громади про широкий спектр послуг, які служба зайнятості надає роботодавцям: від підбору персоналу, навчання та підвищення кваліфікації безробітних на замовлення – до фінансової підтримки у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Для ведення більш тісного й предметного спілкування з роботодавцями, фахівці центру зайнятості актуалізували реєстри суб’єктів господарювання в розрізі сіл, які входять до складу громади. А для відвідувачів адміністративного центру об’єднаної територіальної громади в інформаційному секторі було оновлено інформаційні матеріали про діяльність служби зайнятості.

#служба_зайнятості #ОТГ #робота #працевлаштування