30.06.2016 | 14:43

У приміщенні міського будинку культури м.Коростень відбулася презентація можливості отримання дуальної освіти в Житомирському державному технологічному університеті на замовлення Коростенського заводу МДФ.

Ректор Житомирського державного технологічного університету В.Євдокимов розповів про спеціальності, які можна отримати в університеті: програміст, логіст, інженер-констуктор, інженер-технолог та, які затребувані на заводі. На даний час ведуться переговори про відкриття філії ЖДТУ в Коростені з метою

навчання без відриву від виробництва.

Фінансовий директор Коростенського заводу МДФ К.Савчук додала, що студенти проходитимуть практику на сучасних верстатах та обладнанні заводу. Кращі студенти будуть отримувати додаткову стипендію від підприємства.

У фойє було розгорнуто інформаційні стенди факультетів, на яких було зображено як навчають фахівців, необхідних заводу, а також буклети, розробки та винаходи студентів університету. Особливу зацікавленість у гостей та абітурієнтів викликав майстер-клас роботи 3D принтера, який, розігрівши проволоку з полілактиду до температури 230 градусів, надрукував логотип Коростенського заводу МДФ.