оп
10.05.2016 | 10:17

Державне підприємство «Білокоровицьке лісове господарство», керівником якого є досвідчений фахівець Ю.Шевчук, бере активну участь у всіх заходах, які проводяться Олевським районним центром зайнятості. За роки співпраці на підприємстві було працевлаштовано чималу кількість безробітних, в першу чергу тих, які потребують додаткового соціального захисту.

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу як створення лісів, вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Олевські лісівники завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках даної акції.

6 квітня в ДП «Білокоровицьке лісове господарство» відбувся масовий захід з весняної посадки лісу із залученням учнівської молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого було бажання особисто взяти участь у створенні лісів. Активну участь у даному заході взяли й безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, на чолі з його директором П.Бубенком.

Майстри лісу ознайомили з методикою посадки бука, дуба та інших культур. Творці нових плантацій опанували також різноманітні способи садіння кількох десятків порід на вирубаних ділянках.

Цьогоріч 15 осіб виявили бажання пройти професійне навчання (стажування на робочому місці) та працевлаштуватися на даному підприємстві за професією «Робітник на лісокультурних роботах». Організація професійного навчання безробітних шляхом стажування на робочому місці спрямована на узгодження як потреб роботодавця, так й інтересів шукача роботи, що сприяє найшвидшому працевлаштуванню людини, закріпленню на робочому місці.

Крім головного заходу акції – посадки дерев, лісгоспи запланували проведення широкої роз’яснювальної роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю.