25.10.2016 | 10:16

Два великі підприємства, що ведуть свою діяльність на території Андрушівського району, – ПАТ “Червоненський цукровик” і ТОВ “Андрушівський маслосирзавод” - надійні партнери служби зайнятості у працевлаштуванні безробітних.

Підприємство з виробництва цукру у 2016 році забезпечило роботою 344 безробітних, яких направив центр зайнятості, а це – три чверті загальної чисельності працівників. Отримали місце роботи машиністи насосних установок, оператори виробничої дільниці, кагатники, апаратники дифузії, оператори пульту керування, дозувальники продукції, вантажники, вагарі, лаборант хіманалізу, комірник, слюсар –

ремонтник.

На заводі з виробництва молочних продуктів цьогоріч було укомплектовано за сприяння районного центру зайнятості 175 вакансій – чверть загальної кількості працівників підприємства. Приступили до виконання своїх обов’язків сировари, машиністи мийних установок, вантажники, укладальники-пакувальники, лаборанти хіміко-бактеріологічного аналізу, технологи, підсобні робітники, диспетчер, апаратники виробництва сухих молочних продуктів.

З метою вивчення перспективних кадрових потреб роботодавців робоча група обласного центру зайнятості у складі директора Ігоря Іщенка, його заступника Тетяни Касімцевої та начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Світлани Карпович зустрілась з керівництвом цих підприємств. Генеральний директор ПАТ “Червоненський цукровик” Сергій Зінчук висловив задоволення співпрацею зі службою зайнятості у доборі кадрів. Серед проблемних питань, які мають місце у роботі підприємства – це сезонність виробництва й пов’язана з цим складність збереження великого колективу. Керуючий ТОВ “Андрушівський маслосирзавод” Олександр Гостик поінформував представників служби зайнятості про можливості розширення виробництва, які поки важко реалізувати через кадрові проблеми: дібрати потрібні кадри серед місцевого населення стає дедалі складніше.

І.Іщенко поінформував соціальних партнерів про послуги служби зайнятості з організації професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, зокрема на робочому місці. Також він ознайомив керівників підприємств з можливістю працевлаштування безробітних на фінансово вигідних умовах: упродовж року роботодавець отримуватиме компенсацію єдиного соціального внеску за кожну влаштовану особу. Учасники діалогу також обговорили інші можливості пошуку потенційних працівників, організацію в подальшому спільних заходів на території сільських населених пунктів та залучення до місцевих виробництв молоді на перше робоче місце.