14.09.2021 | 16:31

З початком навчального року продовжилася робота клубу «Орієнтир» Овруцької районної філії Житомирського обласного центру зайнятості з випускниками Овруцького професійного ліцею на базі Центру професійної кар’єри.

Упродовж кількох днів для 38 випускників груп електрогазозварники та електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування було проведено практичні заняття на тему «Як стати затребуваними на ринку праці? Soft skills – м’які навички або універсальні компетенції».

Фахівчиня районної філії Тетяна Коркушко ознайомила ліцеїстів зі змінами в суспільстві та їх впливом на професійну діяльність людини. Ліцеїсти були поінформовані про сучасні умови самореалізації людини на ринку праці та ознайомлені з компетенціями, необхідними сучасному роботодавцеві. Сьогодні роботодавцям потрібні різнопланові фахівці. Оволодіння м’якими навичками: організаційними, підприємницькими, технічними, громадськими, інформаційними та життєвими є необхідною умовою успішного працевлаштування.

Під час заняття учні вчилися пізнавати власні навички за допомогою практичних вправ «Моє ім’я – мої риси» (вміння презентувати себе), «Що можна зробити з бляшаних банок?» (виявлення креативних здібностей молоді), «Футболка з надписом» (визначення власного девізу)», «Повітряна куля» (вміння працювати колективно), «Позитивне мислення» (направленість свідомості).