20.09.2022 | 00:00

До Хорошівської районної філії Житомирського ЖОЦЗ звернулася фізична особа-підприємець Ольга Лишняк, яка відкрила продовольчий магазин в смт. Нова Борова та мала потребу у продавцях та касирах. Ольга виявила бажання скористатись запропонованими послугами служби зайнятості – стажуванням та профвідбором на замовлення роботодавця.

Отримавши інформацію про потребу в кадрах, фахівці філії підібрали на заявлені вакансії безробітних та спрямували їх на проходження профвідбору. У результаті – дві жінки отримали направлення на профнавчання до ФОП Лишняк О.А.

 Світлана Камінська має професію пекаря та певний досвід роботи касира. Після проходження стажування, отримавши певні практичні знання, працевлаштована касиром торговельного залу. Тетяна Тернопільська, юристка за освітою, але також має досвід роботи касира торговельного залу. Під час стажування удосконалила свої навички і теж отримала роботу касира.

Наразі колишні безробітні успішно працюють у Ольги Лишняк, а роботодавець  завдячує фахівцям районної філії за вдалий підбір працівників.

Реєструйте свої вакансії у міських центрах зайнятості і районних філіях і наші фахівці здійснять добір претендентів для якнайшвидшого їх укомплектування.

Контакти центрів зайнятості та філій Житомирського обласного центру зайнятості https://cutt.ly/VAdXKSb.

Запрошуємо до співпраці!