оп
07.02.2019 | 15:04

З метою консультування молоді щодо адаптації до умов на ринку праці, формування навичок, затребуваних роботодавцями, фахівці Коростишівської районної  філії обласного центру зайнятості спільно з місцевим професійним аграрним ліцеєм провели зустріч з учнями III курсу (кухарі, трактористи).

Учні, під час практичних занять, поділилися своїми досягненнями, розповідаючи про набуті вміння та навички: складання банкетного меню, технологія приготування страв, приготування національних, фірмових страв. Також розглянули м’які навички (універсальні компетенції), які роботодавець хоче бачити у своїх працівниках. Практикувались в організації свого часу, фантазували, щоб якомога більше креативних ідей запропонувати роботодавцю, створювали Я-імідж, вчились позитивно мислити і шукати шляхи подолання труднощів та проблем у повсякденному житті.

Також учням було надано можливість переглянути сучасні відеоролики про професії, які вони здобувають.

Ліцеїсти ознайомилися з блоками заповнення резюме, що невдовзі стане їм у пригоді, адже у цьому році, після випуску, знайти місце роботи стане найбільш актуальним завданням.