оп
23.11.2018 | 11:05

З нагоди відзначення 3 грудня Міжнародного дня осіб з інвалідністю, яке спрямоване на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх прав та гідності, у Житомирському будинку культури УТОГ відбулася виставка творчих робіт людей з обмеженими можливостями.

Представники обласного центру зайнятості також відвідали виставку та мали можливість побачити цікаві художні витвори – картини, вишиванки, декоративні ляльки, посуд, малюнки, плетені вироби з лози та соломи та ін..

З теплими вітальними словами подяки звернулися до учасників та гостей директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослав Возний та його заступник Тетяна Денисенко. За їх словами, цей захід дає можливість заявити владі, громадському суспільству, депутатському корпусу, що люди з інвалідністю активні, прогресивні, творчі, талановиті й прагнуть бути нарівні зі звичайними людьми.

В інтерв’ю місцевому телебаченню СК-1 заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева розповіла про Інформаційно-консультаційний центр міського центру зайнятості, де фахівці служби зайнятості прикладають максимум зусиль, щоб допомогти знайти  людям з вадами здоров’я підходящу роботу. 

Під час перегляду проходили й майстер-класи, концертна програма, а наприкінці – урочисте відзначення та нагородження учасників виставки.

Переймаючись буденними проблемами, всі повинні замислитися над непростою долею людей з обмеженими фізичними можливостями і не забувати про те, що поруч із нами живуть такі люди, які потребують більше допомоги, милосердя та уваги.