22.11.2023 | 16:22

Філії Укрзалізниці – «Південно-Західна залізниця», «Центр з будівництва та ремонту колії», а також Житомирське трамвайно-тролейбусне управління шукають на роботу фахівців, які виконують роботи з монтажу, демонтажу та ремонту конструкцій верхньої споруди колій. Наразі зареєстровано 19 вакансій монтерів колій у Житомирі та Коростені із заробітною платою – до 16 000 грн. 

До основних завдань майбутнього працівника відноситься: організація виконання робіт з поточного утримання й ремонту колій та конструкцій верхньої будови колії, що забезпечує безперебійний і безпечний рух поїздів; очищення колії від снігу і піску; утримання і ремонтування колії на пучинах та ін. 

Працівник має знати: будову залізничної колії, правила і технологію виконання робіт з їх поточного утримання і ремонту; габарити рухомого складу і наближення будівель; правила проведення вимірів за допомогою інструменту і приладів, які використовують у поточному утриманні і ремонті колії та ін..

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot. 

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.