07.07.2016 | 10:05

06 липня в Житомирському обласному центрі зайнятості розпочався цикл тренінгових занять з фахівцями базових центрів зайнятості. Першими учасниками тренінгу стали технологи-організатори та начальники відділів працевлаштування міських та районних центрів зайнятості. Метою проведення навчання – отримані знання щодо методів якісного підбору персоналу та укомплектування вакансій на засадах рекрутингу в рамках роботи Регламенту.

У вступному слові заступник директора ОЦЗ Т.Касімцева

визначила головні напрями роботи навчання, акцентувавши увагу на якості надання адресних послуг усім клієнтам служби зайнятості та ефективності організації роботи у кожному міському та районному центрі зайнятості.

Під час тренінгу фахівець відділу організації профорієнтації ОЦЗ К.Виговська наголосила, що фахівці зможуть визначити свою роль в роботі служби зайнятості та місце у взаємодії з іншими фахівцями; оволодіють навичками визначення професійно-кваліфікаційних характеристик шукача роботи та зможуть продемонструвати вміння співставляти професійно-кваліфікаційні характеристики претендента з вимогами роботодавця, вміння будувати стратегії укомплектування вакансій та прискорення працевлаштування (з точки зору шукача роботи; з точки зору роботодавця).