16.07.2021 | 19:23

Сьогодні, 16 липня, у Житомирський міський центр зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Представники трьох провідних компаній – ТОВ ТК «Полісся-Продукт», ТОВ «Дельфін» та «Молочна лавка» пропонували роботу продавцям продовольчих товарів. На зустріч з роботодавцями зібрались близько 30 безробітних.

ТОВ ТК «Полісся-Продукт» – це найбільша регіональна мережа магазинів, що налічує понад 75 магазинів в Житомирській області, з них 44 – у Житомирі. Чисельність працівників компанії складає близько 1000 осіб. Відкриваються нові та осучаснюються старі магазини, а тому додатково потрібні працівники: продавці продовольчих товарів, вантажники, експедитори.

Представники компанії детально ознайомили відвідувачів заходу з умовами праці та соціальної сфери. Стабільна конкурентна заробітна плата, повний соціальний пакет, гідні умови праці, навчання за рахунок підприємства (у разі відсутності відповідної освіти чи досвіду роботи), можливість кар’єрного зростання, спецодяг, забезпечення іногородніх гуртожитком – ось чим пишається «Полісся-Продукт».

Гарантують своїм працівникам стабільну заробітну плату та повний соціальний пакет і ТОВ «Дельфін», яке спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі алкогольними та тютюновими товарами, і мережа магазинів «Молочна лавка», яких у Житомирі нині вже близько 40. Представники цих компаній презентували умови праці продавців учасникам ярмарку та запросили їх приєднатись до своїх колективів.

Ті безробітні, котрі зацікавились пропозиціями роботи, поспілкуватись з представниками компаній індивідуально. А 12 із них за підсумками ярмарку отримали направлення на роботу. На них чекає співбесіда з обраним роботодавцем безпосередньо на робочому місці.

#служба_зайнятості #вакансії #робота #ярмарок