оп
12.06.2019 | 13:00

Одним із пріоритетних напрямів діяльності служби зайнятості є тісна співпраця з органами місцевого самоврядування, адже взаємодія з ними допомагає спрогнозувати ситуацію на місцевому ринку праці та повернути до продуктивної зайнятості якомога більше громадян.

Директор Малинської міської філії Михайло Противень зустрівся з головою Нововороб'ївської сільської ради М.Тимошенком. Обговорюючи проблеми працевлаштування сільських жителів, було відзначено, що за допомогою громадських робіт та діючих підприємств вдається розв`язати низку актуальних для життєдіяльності місцевих громад питань.

Візит у громаду продовжився відвідуванням ПП «Сава», де директор підприємства Володимир Сазонов ознайомив з його діяльністю, обсягами та видами продукції, переліком професій, які використовуються у виробництві. З 2010 року підприємство виготовляє паливні брикети, гранули, заготовки до європіддонів, реалізуючи продукцію в Україні та Європі. А в найближчій перспективі – запуск потужних теплиць для вирощування полуниці, де буде створено 8 нових робочих місць.

В свою чергу директор філії Михайло Противень наголосив на економічній вигоді та соціальній значимості офіційного працевлаштування безробітних для громади, а для роботодавця – компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних громадян.