13.09.2021 | 16:36

У Малинській міській філії та Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбулися інформаційні семінари для колишніх військовослужбовців та учасників АТО, які звернулися по допомогу у пошуку роботи до служби зайнятості.

До зустрічей долучилися представники Коростенського районного й Новоград-Волинського об’єднаного міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Безробітним представили ряд посад з числа рядового та офіцерського складу, обговорили основні вимоги до кандидатів, одна з яких – особи мають бути з числа демобілізованих учасників АТО/ООС і мати водійське посвідчення. Також окреслили питання грошового забезпечення та соціальних гарантій.

Учасники заходу були поінформовані про можливості формування професійного майбутнього за сприяння державної служби зайнятості: підготовка резюме, використання онлайн сервісів як джерела пошуку вакансій, відкриття власної справи, отримання нової професії, отримання ваучера на навчання тощо. Також присутні дізналися про нові онлайн проєкти для ветеранів АТО, в яких бере участь служба зайнятості.

Результатом зустрічі стали індивідуальні консультації з подальшими рекомендаціями щодо працевлаштування на запропоновані вакансії.