30.07.2021 | 16:38

Аби обговорити питання протидії торгівлі людьми, тіньової зайнятості їх  наслідки та шляхи вирішення сьогодні, коли людство відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, фахівці служби провели круглий стіл «Соціально-відповідальний діалог». 

 У спілкуванні взяли участь – заступник голови Коростенської РДА Володимир Сивко, директор Малинської міської філії центру зайнятості Михайло Противень, соціальні партнери, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми.  

«Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем. З метою упередження населення, щороку, за ініціативи обласного центру зайнятості, наші фахівці проходять додаткові тренінги з даної теми аби надавати, у разі потреби, психологічну допомогу», - зазначив Михайло Противень.

Учасники заходу погодились з тим, що проблема торгівлі людьми не може  бути розв’язана на рівні однієї країни: нові виклики та загрози вимагають консолідації зусиль - як на державному рівні та міжнародної спільноти, так і зусиль кожного. Спільно було вирішено підтримати заклик активно долучатися до інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ_БЕЗПЕЧНО, а також вживати усі можливі міри, аби зменшити кількість жертв торгівлі людьми.