29.03.2024 | 16:17

За ініціативи Звягельської філії Житомирського обласного  центру зайнятості та за запрошенням педагогічних працівників впродовж березня поточного року фахівці проводили для старшокласників тренінги, які мають на меті закласти основу базової підприємницької освіти.

Необхідність формувати у молоді підприємницьке мислення через призму креативності, яка допомагає знаходити нестандартні шляхи вирішення проблем та розвиває навичку генерувати нові ідеї – умова досягнення успіху в будь-якій професійній сфері у найближчому майбутньому. Тому тренінги з розвитку навичок «Soft skills» за темою «Підприємництво: перші кроки. Будуємо фундамент справжнього бізнесу. Основи підприємницької діяльності» відбулися у Городницькому, Піщівському, Токарівському та  Баранівському  ліцеях Звягельщини.  

Старшокласники ознайомились із поняттям «підприємництво», з методами генерування бізнес-ідей, виконували різноманітні вправи, що сприяють розвитку навичок креативного мислення, досліджували якості успішного підприємця. Під час вправи «Проблеми навколо», діти пригадували потреби, які виникають у них, у друзів та рідних протягом дня, або проблеми, з якими вони стикаються в школі та вдома. Цікавим і корисним для усвідомлення старшокласниками стало те, що опрацьовані потреби та проблеми інших людей можуть стати можливістю для підприємця та джерелом бізнес-ідеї.

Завершальним етапом тренінгу стала презентація командних бізнес-ідей, які можна реалізувати в майбутньому у територіальних громадах, де мешкають учні. Зрозуміло, що досвід розробки цих шкільних амбіційних бізнес-ініціатив стане успішним стартом у професійне майбутнє кожного учасника, або ж стане  першим кроком до власного бізнесу.

Матеріали учнівських бізнес-напрацювань передали сільським головам територіальних громад задля приділення уваги питанням та бізнес-ідеям, що розроблялися старшокласниками.

Маєте запитання щодо отримання послуг служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 0-800-600-348 і 063-214-41-75 або пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr.