29.07.2021 | 16:49

29 липня відбулася робоча зустріч директорки Житомирського міського центру зайнятості Валентини Сторожук із головою Оліївської сільської ради Анатолієм Мельниченком. Обговорили можливості надання послуг шукачам роботи і роботодавцям, зокрема в частині професійного навчання безробітних громадян та зайнятого населення. Ознайомили зі станом місцевого ринку праці та актуальними вакансіями та проаналізували можливості працевлаштування місцевих жителів у окремих селах. Презентували електронні сервіси служби зайнятості, можливості надання послуг дистанційно. Також в рамках зустрічі було поновлено угоду про співпрацю.

Під час обговорення заплановано консультування мешканців Оліївської ОТГ у виїзному режимі кожної другої середи щомісяця з 9-00 до 12-00 години у с. Оліївка за адресою вул. Леоніда Ступницького, 68 у приміщенні Оліївської сільської ради.

Досягнуто домовленості про необхідність проведення семінарів для роботодавців за участю соціальних партнерів та дня кар’єри для випускників закладів загальної середньої освіти та їх батьків із залученням представників закладів професійно-технічної та вищої освіти.