06.06.2016 | 12:14

До міжнародного дня захисту дітей Благодійний фонд «СІМ'Я» в особі засновника Олени Хачатрян виступив з ініціативою проведення профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «City work in Zhytomyr» («Місто професій в Житомирі»).

Захід відбувся 4 червня по вул. Михайлівській в Житомирі.

Подібна масштабна профорієнтаційна робота з дітьми віком від 2 до 17 років відбувається у Житомирі вже вчетверте! В City work у Житомирі все по-дорослому – для дітей!

Цього дня у центрі міста на вул. Михайлівській починаючи від «Мистецької алеї» розгорнулося імпровізоване місто зі своїми законами, інструкціями, економікою, грошовою одиницею.

При вході кожен, хто забажав взяти участь, отримував паспорт та трудову книжку з картою представлених професій. Учасники з повним пакетом документів мали можливість «офіційно» влаштуватись на роботу та отримати «зарплату».

За гарною традицією професіонали профорієнтаційної роботи – представники Житомирських обласного та міського центрів зайнятості на запрошення організаторів вже вкотре стали активними учасниками заходу. З мешканцями та гостями Міста професій різного віку вони провели профорієнтаційні ігри, конкурси, вікторини та психологічне тестування з метою професійного самовизначення відповідно до своїх можливостей, здібностей і з урахуванням вимог ринку праці.

Діти та їх батьки зазначали, що свято вдалося! Щирим задоволенням сяяли очі дітлахів, оскільки для них Місто професій стало не лише розвагою та стимулом заробити «зарплатню», а й поповнити свій світогляд новими знаннями про безмежних світ професій. Насамкінець свята чулись стурбовані перешіптування дітлахів про те, коли ще в Житомирі відбудеться такий захід.

Більше фотоматеріалів дивіться тут