09.10.2019 | 18:26

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та голови районних рад області відвідали сьогодні Житомирський міський центр зайнятості. Це їх перше знайомство з діяльністю центру після його переїзду у новозбудоване просторе приміщення у вересні цього року.

Презентацію послуг під час екскурсії для поважних гостей провели заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева (Tatyana Kasimceva) та директор Житомирського міського – Валентина Сторожук. Вони розповіли про те, як проходить процес пошуку роботи для різних категорій пошукачів, якими послугами для швидкого працевлаштування можуть скористатись клієнти, котрим одразу не підібрана робота та як організується добір кадрів на замовлення роботодавців.

«У новому приміщенні центру зайнятості створені комфортні умови для обслуговування усіх категорій населення, включаючи маломобільні групи громадян. Тут майже щодня відбуваються ярмарки вакансій на замовлення роботодавців, які потребують працівників. Одночасно можуть проходити семінари для роботодавців, тренінги для безробітних або ж профорієнтаційні заходи для учнів. Послуги служби зайнятості стали максимально клієнтоорієнтовані та доступні: з безробітними індивідуально працюють кар’єрні радники, а чимало інформації про вакансії, послуги і заходи доступні користувачам через електронні сервіси» - розповіла керівникам органів місцевого самоврядування Т.Касімцева.

«Центр зайнятості нині щодня приймає близько двохсот відвідувачів. Потік людей за сприянням у працевлаштуванні та представників роботодавців у новому приміщенні пожвавився» – зауважила В.Сторожук.

Упродовж вересня 2019 року роботу за сприяння Житомирського міського центру зайнятості отримали близько 1350 житомирян і жителів Житомирського району. За місяць від роботодавців надійшло понад 1500 вакансій. На 1 жовтня близько 1200 громадян, зареєстрованих у центрі зайнятості, мали статус безробітних.