оп
15.05.2019 | 18:18

Про це стало відомо під час відвідин директором Бердичівського міського центру зайнятості Ольгою Повійчук одного з перспективних підприємств Бердичева - «MustHave». Його операційний директор Ганна Пожар та бухгалтер Олена Ковальчук повідомили, що у зв’язку з розширенням штату виробництво додатково потребує 12 швачок.

Фахівці центру зайнятості зазначають, що наразі підшукати таку кількість нових працівників досить складно. Адже у Бердичеві функціонують з десяток швацьких підприємств, тож на місцевому ринку праці існує підвищений попит на швачок. Серед зареєстрованих безробітних у центрі зайнятості – шість швачок, але вони не відповідають запитам сучасного підприємства, якому потрібні універсальні майстри, здатні виконувати самостійно всі операції. На підприємствах, де вони працювали раніше, використовується конвеєрне виробництво, тобто фахівець відповідає лише за виконання одного з процесів у виготовленні одягу. До того ж, можливості навчати кадри для потреб виробництва у «MustHave» відсутні.  

Тому відомий український виробник з пошиття жіночого одягу та аксесуарів кличе в команду тих, хто добре розуміється на швацькій справі, з досвідом роботи від 1 року, акуратно і якісно виконує свою роботу та має бажання розвиватися. Натомість роботодавець пропонує офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом, гідну зарплату та зручний графік роботи, комфортні умови праці та корпоративні знижки на продукцію компанії.

До відома, «MustHave» - це українське виробництво стильного і вишуканого жіночого одягу. Бренд працює на ринку з 2010 року, коли його засновниці – Анна Коваленко та Анастасія Дзюба – випустили свою першу колекцію та відкрили перший магазин у Бердичеві.

Сьогодні MustHave – це перший український демократичний мас-маркет одягу, власне виробництво понад 1 тис. кв. м., 9 магазинів в Україні, інтернет-магазин, понад 12 колекцій в рік і понад 200 талановитих і професійних співробітників.