23.11.2023 | 16:26

Працедавці Житомирської, Коростенської, Бердичівської, Звягельської міських та Романівської і Новоборівської селищних громад повідомили службу зайнятості про потребу у робітниках з комплексного обслуговування й ремонту будинків. Наразі 28 таких працівників чекають у закладах освіти, ремонтно-експлуатаційних підприємствах, медичних установах, ОСББ, комунальних та приватних підприємствах. За роботу обіцяють платити до 10 800 грн. 

До обов’язків робітників, зокрема, входить: забезпечення утримання в належному стані будівель та систем водопостачання, каналізації, вентиляції, енергопостачання, водостоків; здійснення періодичного огляду технічного стану будівлі, обладнання, механізмів, їх технічне обслуговування і поточний ремонт.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.