09.10.2019 | 16:49

В рамках угоди про співпрацю між Житомирським міським центром зайнятості та Станишівською ОТГ для учнів 8-10-их класів Пісківської загальноосвітньої школи 9 жовтня відбулася професіографічна екскурсія на ТОВ з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна».

Представник даного підприємства ознайомив школярів з різноманітним асортиментом продукції Ferplast – зоотовари для собак, котів, гризунів, птахів, рептилій. Екскурсія проводилась виробничими цехами, де діти на власні очі могли спостерігати за повним технологічним процесом виготовлення товарів, роботою сучасної техніки та устаткування, дотриманням екологічної безвідходної технології. Учні зацікавлено слухали про авторські новинки на виробництві, розглядали  колекції для домашніх улюбленців.

Фахівці центру зайнятості звернули увагу на те, що для правильного вибору майбутнього фаху важлива обізнаність з виробничими процесами, зокрема, актуальними робітничими професіями на місцевому ринку праці.

По закінченні заходу школярі отримали брелоки з логотипом компанії, що залишило ще більше позитивних спогадів про цікаву та корисну екскурсію.