28.07.2021 | 19:11

Про це сьогодні, 28 липня, домовились під час робочої зустрічі директорка Житомирський міський центр зайнятості Валентина Сторожук та її заступниця Жанна Титаренко з головою Тетерівська об'єднана територіальна громада Валентиною Ільницькою.

Так, виїзне консультування пошукачів роботи відбуватиметься кожного останнього четверга місяця з 9-00 до 12-00 у приміщенні Корчацької сільради. Систематично будуть організовуватись профорієнтаційні заходи для молоді. Цикл семінарів заплановано і для роботодавців, які здійснюють діяльність на території громади. Адже служба зайнятості пропонує для них широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних, а також фінансову підтримку за працевлаштованих на нові робочі місця зареєстрованих безробітних. Такі заходи передбачено провести за участю інших соціальних партнерів, з метою комплексного інформування.

Співпраця центру зайнятості з громадою має міцну основу, адже триває від часу утворення нової адміністративної одиниці. Тому, користуючись нагодою, Валентина Сторожук висловила вдячність Валентині Ільницькій за підтримку всіх ініціатив, що спрямовані на вирішення питань зайнятості мешканців Тетерівщини. На завершення зустрічі керівники підписали оновлену угоду про співпрацю, з урахуванням досягнутих домовленостей.