11.10.2016 | 17:29

ТОВ «Будтранс-С» розпочало свою діяльність, орієнтовану на вантажні автоперевезення та спеціальні будівельні роботи, у лютому 2016 року. З перших днів підприємство співпрацює з Житомирським міським центром зайнятості, інформуючи про вакансії та добираючи працівників з числа безробітних. Завдяки регулярному і тісному спілкуванню зі спеціалістом відділу взаємодії з роботодавцями Тетяною Євлановою, яка є куратором цього підприємства, його керівництво обізнане з послугами служби зайнятості для роботодавців, зокрема для новостворених, і в повній мірі ними користується.

Так, за вісім місяців діяльності «Будтранс-С» за сприяння центру зайнятості було укомплектовано 22 з 25 вакансій – від механіка до бухгалтера і заступника директора. Причому 14 безробітних після проходження стажування були прийняті на роботу з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску, адже нові робочі місця були створені у пріоритетній галузі економіки (автомобільні перевезення). Таким чином гарантовану річну зайнятість отримали водії, машиністи крана, екскаватора і бульдозера та слюсарі з ремонту автомобілів.

З метою вивчення перспективних кадрових потреб підприємства та обговорення з його керівництвом шляхів подальшої співпраці зі службою зайнятості 11 жовтня «Будтранс-С» відвідали директор Житомирського обласного центру зайнятості Ігор Іщенко та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Світлана Карпович. Вони поінформували директора підприємства Сергія Льовкіна про сучасні можливості служби зайнятості у доборі кадрів за вимогами роботодавця, зокрема організацію ярмарків вакансій або окремих зустрічей з безробітними, які можуть бути потенційними кандидатами на вакантне місце, а також про банк резюме та відеорезюме безробітних за потрібними професіями, які роботодавець може переглянути. І.Іщенко також ознайомив співрозмовника з результатами діяльності обласної служби зайнятості цьогоріч, розповів про здійснену службою паспортизацію сільських рад, яка є підмогою у вирішенні питань зайнятості сільських мешканців, звернув увагу на нещодавнє законодавче нововведення –фінансову підтримку роботодавців у разі працевлаштування ними демобілізованих учасників АТО, які були безробітними. С.Льовкін висловив задоволення рівнем співпраці зі службою зайнятості й запевнив у подальшому її зміцненні.