12.02.2020 | 18:56

Про це сьогодні, 12 лютого, під час робочої зустрічі домовились керівники обласного центру зайнятості та спільного представницького органу роботодавців Житомирської області.

«Нам є що запропонувати і ми хочемо, щоб найширше коло роботодавців дізнались про сучасні переваги співпраці зі службою зайнятості, зокрема щодо фінансового стимулювання створення нових робочих місць» - зазначила директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна (Galina Korinna).

Вона уточнила, що у бюджеті страхового фонду на випадок безробіття на 2020 рік передбачене збільшення витрат на активні програми сприяння зайнятості. Це, зокрема, дозволить забезпечити більшій кількості роботодавців фінансову підтримку у створенні нових робочих місць шляхом компенсації єдиного соціального внеску (22% фонду заробітної плати), а також посприяти більшій кількості безробітних у започаткуванні підприємницької діяльності, а жителям області старше 45 років – у підвищенні освітньо-кваліфікаційного рівня шляхом оплати ваучерів на навчання.

Галина Корінна, її заступниця Тетяна Касімцева (Tatyana Kasimceva) та начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Светлана Карпович запропонували провести інформаційну кампанію у містах і районах області, організуючи зібрання представників великих підприємств та бізнесу спільно з місцевими осередками організацій роботодавців.

Голова спільного представницького органу роботодавців Житомирщини #Сергій_Бутенко та виконавчий директор #Юрій_Гамкрелідзе в цілому підтримали ініціативу служби зайнятості й внесли пропозицію провести такі ж інформаційні заходи й серед голів громад області.

Учасники зустрічі домовились вже у березні провести широке зібрання роботодавців у Коростені, де функціонує чимало підприємств, які активно розвиваються. А в одній з провідних територіальних громад країни – Баранівській міській – вирішено зібрати очільників інших об’єднаних громад для інформування й налагодження співпраці щодо розширення можливостей зайнятості місцевого населення.