22.02.2021 | 13:01

У соціальній адаптації осіб, які відбули покарання, одним із важливих питань є їх працевлаштування. Гострою проблемою працевлаштування людей, звільнених із місць позбавлення волі, є низький рівень освіти чи небажання її отримати. Інший фактор – це відсутність навичок, досвіду роботи, мотивації працювати. Водночас, більшість звільнених відмовляються від пропозицій реєстрації в службі зайнятості і надають перевагу тимчасовим заробіткам. Тим більш втішним є приклад успішної історії працевлаштування безробітного даної категорії.

3 лютого по допомогу до Коростенського міського центру зайнятості звернувся Олександр Л., 1993 року народження. Молодий чоловік звільнився з місць позбавлення волі у грудні 2020 року. Досвідчений кар’єрний радник Оксана Майстренко, провівши співбесіду та профілювання, визначила низький професійний потенціал працівника. Але мотивація до праці у Олександра була висока.

Тому фахівець з працевлаштування направила безробітного на співбесіду до роботодавця у ТОВ «БФ профіль» верстатником деревообробних верстатів.

Вже 18 лютого Олександр отримав позитивне рішення та нову роботу.