оп
20.11.2018 | 09:51

Стало доброю традицією в роботі Новоград-Волинського міського центру зайнятості організовувати екскурсії для студентів навчальних закладів міста з метою ознайомлення їх з місцевими підприємствами та сприяти успішному працевлаштуванню. Цього разу студенти Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, які навчаються за спеціальністю “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання” та здобувають професію слюсаря з ремонту газового устаткування, відвідали ТОВ “Новофарм-Біосинтез”.

Це підприємство – одне з лідируючих виробників інфузійних та ін'єкційних розчинів в Україні. Його завдання полягає у виготовленні широкого спектру загальновизнаних, сучасних, якісних, безпечних та інноваційних лікарських засобів. Виробничий процес забезпечуються висококваліфікованим персоналом. З року в рік фірма нарощує потужності, залучає нові ресурси, вдосконалює методи роботи.

Зважаючи на високий рівень чистоти, на початку екскурсії обов’язковим було перевдягнення в спеціальний одяг та ознайомлення екскурсантів з правилами техніки безпеки. Упродовж екскурсії, що провели начальники цехів Лариса Грабчук та Геннадій Заруба, студенти мали змогу наочно побачити усі етапи виробництва лікарських препаратів. Ідеальний порядок, який панує як у виробничих приміщеннях, так і в організації роботи, потужне технологічне устаткування провідних європейських фірм, яким обладнане виробництво захопило  екскурсантів.

Екскурсія для студентів була пізнавальною та цікавою. Така форма роботи зі студентами, що  проводиться в реальних виробничих умовах за межами навчального закладу, збагачує та поглиблює теоретичні знання, розвиває навчальну мотивацію та підкріплює майбутню професійну діяльність.