оп
04.12.2018 | 15:38

Святом доброти, душевної щедрості, любові та невичерпного оптимізму став міський фестиваль-конкурс "Родинні таланти" для дітей та молоді з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що відбувся  в Малинському центрі дитячої та юнацької творчості.

До початку концертної програми присутні мали змогу поспілкуватися з фахівцями Малинської міської філії обласного центру зайнятості, отримати поради щодо вибору професії мрії та в ігровій формі, складаючи пазли та розгадуючи шифрограми,  знайомились з професіями.

Піл час заходу можна було переглянути виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва учасників фестивалю, де були представлені вироби з бісеру, паперу, природного матеріалу тощо. Сяючі усмішки дітей, задоволені обличчя батьків та педагогів, захоплення в очах гостей супроводжували кожен виступ. Увазі глядачів були представлені різні види мистецтва: вокальне, хореографічне, художнє читання, театралізація. Лейтмотивом усіх номерів художньої самодіяльності було прагнення дітей  жити та працювати в Україні в мирі та злагоді.